صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

توجیه سخنان هنجارشکنانه یک استاد توسط رئیس دانشگاه مازندران

در پی سخنان هتاکانه یک استاد علوم سیاسی و به زیرسئوال بردن ارزش‌های اسلام و انقلاب در جمع داشجویان، رئیس دانشگاه مازندران تنها به توضیحات این فرد هتاک بسنده کرد و مشکل را در سوءبرداشت دانست.

کد خبر : 19956

تاریخ انتشار : 20/12/1393 - 19:46


توجیه سخنان هنجارشکنانه یک استاد توسط رئیس دانشگاه مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ در پیگیری خبر مبنی بر هتاکی یک استاد به ارزش‎های انقلاب و جسارت به مراجع عظام، حجت‎الاسلام فخرالدین اصغری‎آق‎مشهدی، رئیس دانشگاه مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، بیان کرد: استاد مربوطه را احضار کردیم و صحبتی داشتم و ایشان اظهار داشتند بیان مطالب به صورتی که در سایت‌های خبری منتشرشده، نبوده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به گفته‌های این فرد هتاک بسنده کردید، گفت: تحقیقاتی را انجام دادیم و صحبت‎های دانشجویان و استاد مربوطه را شنیدیم و همه بیانگر آن بود که منظور و مفهوم حرف‌های استاد آن چیزی نبود که منتشر شد.

آق‎مشهدی در ادامه خاطرنشان کرد: قطعاً سوء برداشت از حرف‌های استاد شده و خود استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران همه آن حرف‌ها را تکذیب کرد.

وی سپس یادآور شد: در حوزه‌های مختلف و به جزئیات زیادی در رابطه با این موضوع پرداختیم و قطعاً پیگیری‌های بیشتری انجام می‌دهیم.

رئیس دانشگاه مازندران با استناد به اظهارات این فرد، تصریح کرد: استاد به من گفت: «نظر من این است که حجاب فقط به چادر نیست بلکه به پوشش است و پوشش هم کافی نیست بلکه باید تمام اجزای انسان در حجاب باشند، همچون زبان چشم و گوش» و صحبت‎های منتشرشده در مورد حجاب را از زبان خودش تکذیب کرد.

گوشه‎ای از سخنان استاد هتاک بدین شرح است: «آرزو می‌کنم در آینده ایران، دیگر چادری نباشد! ایرانی‌ها همه گدا گشنه هستند! کجای قرآن نوشته شده که چادر حجاب برتر است؟! من در نوشته‎هایم کلمه ارسطو را به شکل ارستو می‎نویسم، چرا که حرف ط متعلق به اعراب است! شما بسیجی‎ها داعش را به‎وجود آورده‎اید و ...»


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : توجیه سخنان هنجارشکنانه یک استاد توسط رئیس دانشگاه مازندران

توجیه سخنان هنجارشکنانه یک استاد توسط رئیس دانشگاه مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر