صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتقاد رئیس‌کل دادگستری مازندران از سود بالای تسهیلات بانکی/اقتصاد با سلام و صلوات درست نمی‌شود

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: ایران تنها کشوری است که بانک‌های آن با میانگین سود 30 درصد تسهیلات ارائه می‌دهند.

کد خبر : 19948

تاریخ انتشار : 20/12/1393 - 13:33


انتقاد رئیس‌کل دادگستری مازندران از سود بالای تسهیلات بانکی/اقتصاد با سلام و صلوات درست نمی‌شود

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد دوشنبه در جمع اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه کشورمان در جنگ تمام‌عیار اقتصادی به سر می‌برد، اظهار داشت: هر مسئولی باید برای پیگیری مسائل صنعتگران و مشکلات حوزه کار، اشتغال و سرمایه‌گذاری دست‎به‎کار شود.

وی با اشاره به این که در مدیریت صدور مجوزها دچار چالش و ضعف هستیم چرا که سیستم نظام‌مند هماهنگ بین سازمان‌های اجرایی در کار نیست، افزود: به استاندار مازندران پیشنهاد کردم هرچه زودتر پنجره واحد سرمایه‌گذاری با حضور نماینده دستگاه قضایی ایجاد شود تا هماهنگی‌های لازم در این رابطه به‎وجود آید، امور سرمایه‌گذاری در استان تسهیل شده و از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری شود.

رئیس‌کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: با مسائل اقتصادی و تولید نمی‌توان به شکل تعاونی برخورد کرد چرا که مسائل اقتصادی را باید مدیریت کرد.

این مسئول یکی از دلایل وجود مشکلات را فقدان اطلاعات لازم از سوی سرمایه‌گذاران اعلام کرد و ادامه داد: کارفرمایان باید با استخدام و به‌کارگیری مشاوران مالی و حقوقی این نقیصه را جبران کنند.

تقوی‌فرد گفت: مدیریت اقتصادی با مالکیت اقتصادی باید متفاوت باشد در حالی‌ که در بیشتر موارد مدیریت واحدها با صاحبان واحدها یکی است که این وضعیت به خوبی جواب نمی‌دهد.

وی تاکید کرد: نهادها و سازمان‌ها باید از مشکلات پیشگیری کنند همچنین از نمایندگان مجلس انتظار می‌رود در این جلسات حضور یابند چرا که خیلی از موانع مربوط به کمبود و نقص قوانین بوده که نیازمند اصلاح و تکمیل است.

رئیس‌کل دادگستری مازندران بیان کرد: تنها کشوری هستیم که در آن بانک‌ها با میانگین سود 30 درصدی تسهیلات ارائه می‌کنند.

تقوی‌فرد تصریح کرد: باید بدانیم که با سلام و صلوات اقتصادمان درست نمی‌شود.

رئیس کل دادگستری مازندران با اعلام آمادگی کامل برای خدمت به تولید و اقتصاد استان، از تولیدکنندگان خواست مشکلات را به مسئولان منعکس کنند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقاد رئیس‌کل دادگستری مازندران از سود بالای تسهیلات بانکی/اقتصاد با سلام و صلوات درست نمی‌شود

انتقاد رئیس‌کل دادگستری مازندران از سود بالای تسهیلات بانکی/اقتصاد با سلام و صلوات درست نمی‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر