صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر:

کمبود اعتبار از موانع اصلی عدم رشد دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر گفت : یکی از موانع اصلی عدم رشد و توسعه این مرکز دانشگاهی علاوه بر کمبود بودجه و اعتبار کافی ، سنگ اندازی واحدهای رقیب است .

کد خبر : 19682

تاریخ انتشار : 17/12/1393 - 11:28


کمبود اعتبار از موانع اصلی عدم رشد دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر است

به گزارش خط امید، اسدالله مهرآرا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : متاسفانه بسیاری از واحدهای رقیب نمی خواهند این دانشگاه وارد مدار توسعه و رشد بیشتر شود و به همین دلیل با رفتارهای ناجوانمردانه و به دور از شان دانشگاهی ، مانع جدی پیشرفت این دانشگاه محسوب می شوند .

 

وی بیان کرد : در ماه های اخیر و به لطف همکاری و همراهی مسوولان شهرستانی ، اقدامات مناسبی در این واحد دانشگاهی انجام شده که به ثمر نشستن این تلاش ها و برنامه ریزی ها می تواند منجر به افزایش سطح علمی این مرکز دانشگاهی شود .

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر افزود : یکی از مشکلات این دانشگاه ، ناتمام ماندن عملیات ساخت ساختمان اصلی این واحد آموزشی است و ناتمام ماندن بخش هایی از مراحل تکمیل و بهره برداری آن ، سختی هایی را برای دانشجویان و اساتید ایجاد کرده است .

 

مهرآرا ادامه داد : اجرای بدون برنامه برخی طرح ها و برنامه ها در گذشته ، بدهی های فراوانی را بر دوش دانشگاه نهاد که پس از رایزنی های فراوان با طلبکاران ، با گرفتن تخفیف از آن ها در حال برطرف کردن این مشکل هستیم .

 

وی بیان کرد : با همراهی مسوولان شهرستانی و موافقت دانشگاه آزاد کشور، مجوز ارائه چند رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد اخذ و این دانشگاه به زودی در این مقطع نیز دانشجو پذیرش می کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : کمبود اعتبار از موانع اصلی عدم رشد دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر است

کمبود اعتبار از موانع اصلی عدم رشد دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر