صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ناآرامی در یک اداره‌کل مازندران/بند «پ» آرامش را از مدیر مازندرانی سلب کرد

بر اساس شنیده‎ها تغییر نابهنگام مدیرکل یک اداره در مازندران در آینده‌ای نزدیک، شرایط را در این اداره به گونه‌ای رقم می‌زند که ظاهراً این اداره باید با ناآرامی به‌کار خود ادامه دهد.

کد خبر : 19649

تاریخ انتشار : 17/12/1393 - 09:23


ناآرامی در یک اداره‌کل مازندران/بند «پ» آرامش را از مدیر مازندرانی سلب کرد

به گزارش خط امید، ناآرام شدن این اداره به دلیل تغییر رئیس یکی از ادارات زیرمجموعه جناب مدیرکل موصوف در یکی از شهرهای غربی مازندران، در حال رقم خوردن است.

و کل ماجرا از این قرار است که یکی از مدیران ارشد کشوری که سابقه ارتباط تنگاتنگ با جریان فتنه را نیز دارد، با تماس تلفنی با مدیرکل آن اداره وی را تهدید کرد و پیغام داد، من تا چند روز دیگر به‎عنوان مدیر ارشد کشوری اداره شما معرفی می‌شوم، وقتی من مسئولیت ملی را در این اداره پذیرفتم و مدیر مافوق تو شدم، دیگر جای تو دیگر در این اداره‌کل نیست.

به‌دنبال کسب چنین خبری، پیش‌بینی می‌شود، در آینده‌ای نزدیک آقای مدیرکل که حدود 10 ماهی است در صندلی مدیریت این اداره جلوس کرده بود و به‌دنبال آرام کردن اوضاع بود، باید از سمت خود خداحافظی کند.

البته تغییر و جابه‌جایی مدیر توسط یک مافوق حق مدیریتی است ولی بهتر بود در دولت تدبیر و امید به‌جای تسویه‌حساب‎های شخصی و استفاده از بند پ، مدتی از بند آرامش هم در اداره استفاده می‌شد تا مراجعه‌کنندگان بینوا به این اداره با سردرگمی‌های این جابه‌جایی‌ها و ناآرامی‌ مواجه نشوند.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ناآرامی در یک اداره‌کل مازندران/بند «پ» آرامش را از مدیر مازندرانی سلب کرد

ناآرامی در یک اداره‌کل مازندران/بند «پ» آرامش را از مدیر مازندرانی سلب کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر