صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی:

برخی به دنبال گوشه‌نشین کردن رهبری هستند / اگر سران فتنه کمی غیرت ‌داشتند بهانه دست دشمنان نمی‌دادند

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی به شدت برای مجلس برنامه ریزی کرده که مجلس را از ولایت بگیرند، یا در خبرگان افرادی را نفوذ بدهند تا رهبر انقلاب، این سید مظلوم را به گوشه‌ای بیاندازند.

کد خبر : 19614

تاریخ انتشار : 15/12/1393 - 18:02


برخی به دنبال گوشه‌نشین کردن رهبری هستند / اگر سران فتنه کمی غیرت ‌داشتند بهانه دست دشمنان نمی‌دادند

به گزارش خبرنگار خط امید حجت الاسلام علی‌اکبر ناصری در مراسم یادواره 72 تن از شهدای خلیل‌شهر اظهار داشت: طبیعت و ساختار وجودی انسان به خصوص نوجوان و جوان مدل گرا است، جوانان وقتی وارد جامعه می شود چه بخواهیم چه نخواهیم به دنبال مدل هستند اگر دست آنها را به دست ائمه اطهار نسپاریم مد ماهواره‌ای، قیافه‌های غربی، فکر و فرهنگ فرنگی دامن جوانان را خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه کسانی که اول انقلاب می‌خواستند خودشان بوده و الگو نداشته باشند در چنگال اهریمنی منافقین گرفتار شدند و به پست ترین پستی‌ها آنهم همه جانبه سقوط کردند ادامه داد: اینکه ما بخواهیم به دنبال یک خط باشیم طبیعی است اما اگر در صراط حجت‌های الهی باشیم درست، و در غیر اینصورت خط منافقین است.

 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به حمله دشمن با ماهواره به اعتقادات جوانان اشاره و خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال گسست است همانطور که نتانیاهوی خبیث در کنگره آمریکا گفت ما از طریق امواج ماهواره نسل جوان جامعه ایران را فاسد می کنیم و به دست آنها انقلاب ایران را می شکنیم.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این انقلاب در طول 36 سال به برکت جمهوری اسلامی بیش از تاریخ کهن ایران دست آورد داشت و این شعار نیست آمار است در خدمات رسانی، جاده، صنعت، پزشکی، هسته‌ای و ... دست آورد های فراوانی را شاهد هستیم.

 

ناصری یا بیان اینکه امروز یک جایگاه عظیم منطقه ایی و جهانی داریم تاکید کرد: البته مشکلاتی هم وجود دارد که انشاالله مسئولان با مدیریت جهادی و شلمچه‌ای با برنامه و تدبیر و صرفه‌جویی مشکلات را پشت سر می گذاریم.

 

وی افزود: شورای امنیت از آنجا قطعنامه و تحریم‌های زیادی را علیه ایران اعمال کردند که سران فتنه که بدترین جنایت‌ها و ضربه‌هایی ریشه‌ایی به نظام وارد کردند، 40 میلیون رای و قدرت مردمی که پتک محکمی بر سر استکبار و صهیونیست بود را دروغ اعلام کردند.

 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر سران فتنه کمی غیرت ایرانی و شرف اسلامی می‌داشتند پس از خطبه دردآلود رهبری و نظر شورای نگهبان، همچنان بر طبل مخالفت نمی کوبیدند و بهانه دست دشمنان نمی دادند. اما 9 دی مردم با هوش سیاسی مشت محکمی بر دهان این فتنه گران و اربابان ذوق زده آنها زدند.

 

حجت الاسلام ناصری خاطرنشان کرد: مردم مدینه این هوش سیاسی و بصیرت دینی را نداشته، به سکوت مرگبار دچار شدند و ولی خود را تنها گذاشتند، اما نتیجه این بی بصیرتی آنها چه شد؟ ظالمی بر آنها حاکم شد که سه شبانه روز مال، جان و ناموس مردم مدینه را برای سربازان خود مباح اعلام کرد.

 

سفیراسبق ونماینده تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در واتیکان با اشاره به اینکه واشنگتن پست اعتراف کرد که جایگاه پر اقتدار فعلی ایران مرهون نبوغ درخور تحسین رهبر بی‌ادعای ایران است اظهار داشت: اما برخی به شدت برای مجلس برنامه ریزی کرده که مجلس را از ولایت بگیرند، یا در خبرگان افرادی را نفوذ بدهند تا رهبر انقلاب، این سید مظلوم را به گوشه‌ای بیاندازند و برخی هم در این میان به دنبال عقده‌گشایی، و با کینه‌های شیطانی خود به دنبال انتقام گیری هستند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برخی به دنبال گوشه‌نشین کردن رهبری هستند / اگر سران فتنه کمی غیرت ‌داشتند بهانه دست دشمنان نمی‌دادند

برخی به دنبال گوشه‌نشین کردن رهبری هستند / اگر سران فتنه کمی غیرت ‌داشتند بهانه دست دشمنان نمی‌دادند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر