صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ظریف در پاسخ به اظهارات اوباما:

تسليم زياده خواهی‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهیم شد

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان اظهار داشت: جمهورى اسلامى ايران با صداقت وارد مذاكره شده و تا دستيابى به حقوق هسته‌اى مردم ايران، به اين مذاكرات ادامه خواهد داد و تسليم زياده خواهی‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهد شد.

کد خبر : 19584

تاریخ انتشار : 12/12/1393 - 19:55


تسليم زياده خواهی‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهیم شد

به گزارش خط امید بهشهر _ "محمدجواد ظريف"،وزير امور خارجه كشورمان در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره سخنان روز گذشته رئيس جمهور أمريكا اظهار داشت: سخنان اوباما به روشنى نشان دهنده اين واقعيت است كه ايالات متحده أمريكا كه در طول چند دهه گذشته تهديدهاى مستقيم و غير مستقيم نظامى و تحريم‌هاى ظالمانه و غيرقانونى متعددى را عليه جمهورى اسلامى ايران اعمال داشته، به اين نتيجه رسيده كه سياست تهديد و تحريم ، سياستى شكست خورده است.
وی در ادامه افزود: اين گونه اقدامات قادر به مقابله با عزم راسخ و همت بلندملت ايران در دستيابى به فناورى صلح آميز هسته‌اى و پيشرفت در زمينه بهره بردارى از آن،نبوده و نخواهد بود.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: روشن است كه مواضع آقاى اوباما براى جلب افكار عمومى أمريكا و مقابله با تبليغات نخست وزير رژيم صهيونيستى و ساير مخالفين تندرو مذاكرات و در قالب كلمات و عبارات غيرقابل قبول و تهديدآميز مطرح شده است.
 
ظریف تاکید کرد: جمهورى اسلامى ايران با صداقت وارد مذاكره شده و تا دستيابى به حقوق هسته‌اى مردم ايران،به اين مذاكرات ادامه خواهد داد و تسليم زياده خواهي‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهد شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : تسليم زياده خواهی‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهیم شد

تسليم زياده خواهی‌ها و مواضع غيرمنطقى طرف مقابل نخواهیم شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر