صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
طرح تحویل داوطلبانه ماهواره در بابلسر

با تحویل ماهواره، یک گیرنده دیجیتال هدیه بگیرید/عکس

سپاه بابلسر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در ازای تحویل داوطلبانه هر ماهواره، یک دستگاه گیرنده دیجیتال هدیه خواهد داد.

کد خبر : 19552

تاریخ انتشار : 12/12/1393 - 11:23


با تحویل ماهواره، یک گیرنده دیجیتال هدیه بگیرید/عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ در متن این بیانیه که به صورت اختصاصی در اختیار پایگاه خبری مشهدسر قرار گرفته، آمده است:

يکی از مهم‌ترين چالش‌های امروز جوامع اسلامی خصوصا جامعه ما مسئله حجاب و عفاف است.

بی‌حجابی و بدحجابی امروز حاصل چندين دهه تلاش دشمنان اسلام و ايران است. طول کشيد تا آنان بفهمند راه نفوذ و از بين بردن يک جامعه، يک ملت و نابود کردن آن کشور، هدف قرار دادن جوانان آن جامعه است.

مقام معظم رهبری در مقابله با اين هجمه‌ها غرب و ايادی وابسته، لزوم کاربست جهاد فرهنگی را ابلاغ فرمودند که آن را در سبک زندگی ايرانی اسلامي جستجو کنيم.

قطعا يکی از مصاديقی که به اين سبک زندگی آسيب جدی وارد کرده و خانواده‌های اصيل انقلابی و متدين ما را آسيب‌پذير نموده ماهواره است.

ما با اين پديده رسانه‌ای به آسانی اجازه داديم که فرزندانمان را ماهواره تربيت کند.

امروز آمريکا و غرب با اين هجمه فرهنگی دنبال منفصل نمودن نسل جوان که ميراث‌دار انقلابند است و به شدت دنبال اشاعه ارزش‌ها و فرهنگ غربی است.

امروز رسالت و مسئوليت ما در اين حوزه می‌طلبد که اولا هوشيارتر باشيم و حرکات موزيانه دشمن را رصد و تحليل کنيم. و دوماً با توجه به تنوع تهديدات آن هم در حوزه جنگ نرم می‌طلبد که افسران جنگ نرم ضمن آشنايی با اين تهديدات، راهکار و نحوه مقابله با آن را نيز کشف نمايد. و سوماً با بازشناسی و باز‌خوانی توطئه دشمنان خصوصاً آمريکا به نسل جوان آنان را در مقابل اين هجمه‌ها و خطرات فرهنگی واکسينه نمائيم.

امروز فرزندان انقلاب در سپاه با بهره‌گيری از منويات مقام معظم رهبری و در راستای انجام فرامين معظم له با ديدار چهره به چهره با افرادی که از اين پديده شوم ناخواسته استفاده می‌کردند و با ايجاد روند اقناعی آنان را مجاب به تحويل داوطلبانه ماهواره نمودند و در مقابل يک دستگاه گيرنده ديجيتال به عنوان هديه از طرف سپاه بابلسر به آنان اهدا گرديد.

اميدواریم اين روند دامنه‌اش گسترده‌تر شود به طوری که شاهد يک عزم ملی و جهادی در زمينه جمع‌آوری اين پديده شوم و تهديدکننده سبک زندگی اسلامی باشیم.

 


منبع : مشهدسر

 

  

دیدگاه شما در مورد : با تحویل ماهواره، یک گیرنده دیجیتال هدیه بگیرید/عکس

با تحویل ماهواره، یک گیرنده دیجیتال هدیه بگیرید/عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر