صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/فرماندار بهشهر در جمع خبرنگاران

خبرنگاران خط مقدم رسانه ها هستند/از انتقاد سازنده استقبال می کنیم

فرماندار بهشهر در نشست صمیمی با خبرنگاران گفت: از انتقاد درست و سازنده استقبال می کنیم.

کد خبر : 1952

تاریخ انتشار : 22/05/1392 - 23:30


خبرنگاران خط مقدم رسانه ها هستند/از انتقاد سازنده استقبال می کنیم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر تقی نورزاد فرماندار بهشهر در جلسه صمیمی که به مناسبت  روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران شهرستان بهشهر در دفتر فرماندار بهشهر برگزار شده بود گفت : خبرنگاران پل ارتباطی میان مسئولین و مردم هستند که می توانند در پیشرفت فرهنگ عمومی تاثیر عمیقی داشته باشند.
 نورزاد ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از زحمات خبرنگاران بهشهر،فعالیت این قشر زحمتکش را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود:یک خبرنگار، اگر خوب عمل کند همه مردم سود می برند ولی اگر خوب عمل نکنند همه مردم از جمله ما ضرر می کنیم.
فرماندار بهشهر تاکید کرد:خبرنگاران با سمت و سو دادن درست به جریانات و اتفاقات جامعه می توانند اعتدال را در اجتماع ایجاد کنند.
تقی نورزاد به قدرت قلم یک خبرنگار اشاره کرد و افزود: یک خبرنگار می تواند با قلم خود و انتشار یک خبر کل جامعه را ملتهب کند و یا با قلم خود یک خبر ملتهب را تلطیف کند ، اگر نوشتن و انتشار خبر برای رضای خدا و و منتشر کردن واقعیت باشد به دل همه مخاطبان می نشید در غیر این صورت همه مردم ضرر می کتتد.
فرماندار بهشهر با اشاره به  امکانات و ظرفیت های بالای شهرستان در استان تاکید کرد : شهرستان بهشهر می تواند جایگاه بالاتری داشته باشد و شما خبرنگاران با قلم خود خود می توانید سهم بسزایی در بدست آوردن جایگاه رفیع خود و پیشرفت شهرستان داشته باشید.
نورزاد خطاب به خبرنگاران بهشهر گفت: انتقاد درست ، بسیار مفید است و باعث پیشرفت شهرستان می شود و ما از انتقاد درست ، صحیح و سازنده استقبال و تشکر می کنیم،شما خبرنگاران هم باید فضای آرامی که در شهرستان و بین مسئولین بهشهر وجود دارد را حفظ و تقویت کنید.
به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر در ادامه جلسه خبرنگاران به بیان مشکلات خود و حرفه خبرنگاری پرداختند و همچنین سوالاتی در خصوص برخی پروژه ها مطرح کردند و در انتها با اهدا لوح تقدیر از خبرنگاران تجلیل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران خط مقدم رسانه ها هستند/از انتقاد سازنده استقبال می کنیم

خبرنگاران خط مقدم رسانه ها هستند/از انتقاد سازنده استقبال می کنیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر