صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هیچ مفسد اقتصادی در مازندران نداریم

رئیس‎کل دادگستری مازندران گفت: هیچ مفسد اقتصادی در استان مازندران نداریم و هیچ پرونده ای در این زمینه تشکیل نشده است.

کد خبر : 19479

تاریخ انتشار : 10/12/1393 - 19:46


هیچ مفسد اقتصادی در مازندران نداریم

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‎فرد اظهار داشت: مسائل اقتصادی در استان فقط در حد مطالبات بانکی است که به‎صورت جدی پیگیر این مسئله هستیم.

وی افزود: در زمینه مطالبات بانکی بعضاً احتیاط لازم در اعطای تسهیلات نشده که باز هم در استان مازندران جزئی بوده و در حد کلان کشوری نیست.

تقوی فرد ادامه داد: کسی که مجرم به افساد اقتصادی است باید محاکمه شود و قوه قضاییه طبیعتاً برخورد مناسب و عادلانه ای می کند.

این مسئول اضافه کرد: هیچ مفسد اقتصادی در استان مازندران نداریم و هیچ پرونده ای در این زمینه تشکیل نشده است.

وی با اشاره به اینکه سه چیز برای ما مهم است و روی آن حساسیت داریم، تصریح کرد: اولین مسئله پرچم کشورمان که نشانه هویت و غیرت‎مان است، اگر کسی به آن تعرضی بکند روی آن حساسیت داریم و دومین مسئله بیت‌المال است که اگر کسی بخواهد سیستم اقتصادی را دچار مشکل کند، حساس هستیم و سومین مسئله هم ارزاق عمومی است که قوه قضاییه با این مسائل برخورد مناسب و عادلانه ای می کند.

رئیس‎کل دادگستری مازندران در زمینه کمبود نیرو در دادگستری ها، گفت: در حال حاضر با ۵۰ درصد از توان مشغول به کار هستیم و این یعنی تنها اداره ای که با وجود کمبود نیرو صددرصد پاسخگو ارباب رجوع بوده، دادگستری است.

این مسئول با بیان اینکه قوه قضاییه هم در کادر قضایی و هم در کادر اداری کمبود نیرو دارد، بیان کرد: برای جذب نیرو اقدام شده است اما چون بودجه دولت کفاف نمی دهد، با کمبود نیرو مواجه هستیم که علی‎رغم این مسائل تلاش می کنیم که نیرو تأمین شود.

وی بیان کرد: کمیته قضایی حمایت از سرمایه‌گذاران در مرکز استان و در شهرستان ها فعال بوده که هدف این کمیته حمایت از سرمایه گذاران است، چون با تشریفات اداری درگیر هستند.

توی فرد یکی دیگر از اهداف کمیته قضایی حمایت از سرمایه گذاران را جلوگیری از هدر رفت بیت المال دانست و گفت: برخی ها سرمایه های بی حساب و کتابی گرفتند که در جایی که باید مصرف می شد، استفاده نکردند و بیت المال را به نحوی هدر دادند که باید جلوی آنها هم گرفته شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : هیچ مفسد اقتصادی در مازندران نداریم

هیچ مفسد اقتصادی در مازندران نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر