صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

به خط شدن ورزشکاران غیرکارگر در ماراتن 2 هزار نفره/ دستان شرکت‌کنندگان پینه‌های سخت کارگری نداشت

مسابقات المپیاد کارگری در مازندران به مدت دو روز برگزار شد؛ مسابقاتی که بنا به گفته برگزارکنندگان، نخستین‌بار بود و ورزشکاران کارگر به مدت دو یا سه روز تمرین تندرستی کردند.

کد خبر : 19477

تاریخ انتشار : 10/12/1393 - 19:41


به خط شدن ورزشکاران غیرکارگر در ماراتن 2 هزار نفره/ دستان شرکت‌کنندگان پینه‌های سخت کارگری نداشت

به گزارش خط امید بهشهر _ مازندران از اواخر هفته گذشته میزبان مسابقات المپیاد کارگری بود، این مسابقات به لطف رئیس فدراسیون کارگری کشور که یکی از مدیران مازندرانی است، میزبانی به این استان واگذار شد، مسابقاتی که قرار است، کارگران برگزیده را به ایتالیا ببرد.

قرار بود این مسابقات در جامعه کارگری تحرک و پویایی ایجاد کند اما براساس مشاهدات و گزارش‌های خبرنگار بلاغ بسیاری از افراد شرکت‌کننده در این مسابقات کارگر نبودند و این مسابقات هر چند در بین 2 هزار شرکت کننده و عوامل اجرایی و تحرک و پویایی ایجاد کرد اما طوقی که بر گردن شرکت‎کنندگان این مسابقات بود، کارگری نبود.

شاید خیلی از افراد و ورزشکاران شرکت‌کننده جزء یقه‌سفیدان بوده و کارگر نبودند، ورزشکارانی در سطح حرفه‌ای که مجید حسین‌زادگان رئیس فدراسیون کارگری کشور و مدیر سال‌های دور شهرستان ساری، آنها را در جمعی به نام ورزشکاران کارگری به‌خط کرده بود.

دستان خیلی از افراد شرکت کننده پینه های سخت کارگری را نداشت، بازوهای بسیاری از ورزشکاران ستبر بود و باشگاه‌دیده اما خیلی از کارگران هستند که هنوز سالنی ندیدند که بخواهند به‎خط شوند.

از مسئولان فدراسیون ورزش‌های کارگری کشورمان انتظار می‌رفت تا بیشتر از بازیکنان کارگری که در کارخانجات، واحدهای تولیدی و صنعتی مشغول هستند، بهره گرفته شود تا شاهد ایجاد انگیزه روزافزون ورزشکاران کارگری باشیم.

با این وجود انگیزه کارگران واقعی کشورمان به دلیل بهره‌گیری بازیکنان ملی‌پوش در رده‌های مختلف تیم ملی‌ در رشته‌های گوناگون خاموش می‌شود تا همچنان به کار و تلاش خود جهت کسب روزی حلال برای خانواده خود بپردازند.‎


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : به خط شدن ورزشکاران غیرکارگر در ماراتن 2 هزار نفره/ دستان شرکت‌کنندگان پینه‌های سخت کارگری نداشت

به خط شدن ورزشکاران غیرکارگر در ماراتن 2 هزار نفره/ دستان شرکت‌کنندگان پینه‌های سخت کارگری نداشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر