صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازار مازندران و غفلت مسئولان در حوزه نظارت!

ظاهراً متولیان بازار نیز سرگرم فعالیت روزمره خویش در این اداره هستند و تاکنون برنامه‌ای در حوزه اقدامات نظارتی بر عملکرد بازار در رسانه‌ها مطرح نکردند.

کد خبر : 19455

تاریخ انتشار : 10/12/1393 - 12:01


بازار مازندران و غفلت مسئولان در حوزه نظارت!

به گزارش خط امید بهشهر _ این روزها بیشتر دغدغه مردم تهیه لوازم شب عید و خرید ارزاق مربوط به جشن سال نو است، ازدحام مردم در بازار، نشان از تلاش و پویایی مردم برای تهیه لوازم مورد نیاز شب عید دارد، در این بین عده‌ای فرصت‌طلب نیز به دنبال سودجویی در بازار هستند تا بتوانند از آب گل‌آلود ماهی گرفته و در این ایام سودی به جیب نامبارک بزنند.

انتظار مردم از مسئولان و متولیان بازار که در سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشغول فعالیت هستند، این بود که درباره اقدامات انجام‌شده و یا حضور تعداد بازرسان و فعالیت‌های این حوزه اطلاع‌رسانی مشخصی انجام شود.

البته شماره 124 برای اعلام گرانی و تخلفات هر بار توسط مسئولان مطرح می‌شود ولی انتظار مردم اقدام عملیاتی و معرفی افراد متخلف در این حوزه است.

با توجه به نزدیک بودن پایان سال، انتظار بود که متولیان بازار در این حوزه فعالانه‌تر عمل کنند ولی ظاهراً متولیان بازار نیز سرگرم فعالیت روزمره خویش در این اداره هستند و تاکنون برنامه‌ای در حوزه اقدامات نظارتی بر عملکرد بازار در رسانه‌ها مطرح نکردند.

با این حال بلاغ مازندران، آماده انعکاس اقدامات مسئولان استان مازندران در حوزه نظارت و اقدامات انجام‌شده در سطح بازار است تا در راستای کمک به اطلاع‌رسانی شفاف و بیان دغدغه مسئولان امر، گامی موثر برداشته باشد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : بازار مازندران و غفلت مسئولان در حوزه نظارت!

بازار مازندران و غفلت مسئولان در حوزه نظارت!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر