صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شایعه رشوه‌گیری برخی معلمان در چالوس/خانواده‌ها اگر مدرک دارند، رو کنند

رئیس آموزش و پرورش چالوس درباره وجود شایعاتی مبنی بر دریافت وجه توسط دبیران برای نمره، گفت: در این مورد مستندات متقنی وجود ندارد و تنها از گوشه و کنار چیزهایی شنیده می‌شود.

کد خبر : 19389

تاریخ انتشار : 09/12/1393 - 10:15


شایعه رشوه‌گیری برخی معلمان در چالوس/خانواده‌ها اگر مدرک دارند، رو کنند

به گزارش خط امید بهشهر _ سلیمان عبدالهی‌لاشکی در مورد وجود شایعاتی مبنی بر دریافت وجه توسط دبیران در برابر نمره، اظهار داشت: در این مورد مستندات متقنی وجود ندارد و تنها از گوشه‌وکنار چیزهایی شنیده می‌شود.

وی افزود: این شایعات ناشی از تراوشات فکری برخی خانواده‌ها است و این موضوع را تکذیب می‌کنم، البته اگر سندی به واحد اررزیابی عملکرد و یا حراست اداره آموزش و پرورش ارائه شود، مطمئناً با آن به شدت برخورد می‌شود، البته در مورد کلاس‌های خصوصی، موارد معدودی بوده است که به قطعیت رسیدیم و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع دادیم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان چالوس ادامه داد: واحد ارزیابی عملکرد برای رسیدگی به چنین شکایاتی است و اگر خانواده‌ای در این مورد مدرک یا سندی دال بر دریافت رشوه از سوی دبیر یا اینکه دبیری دانش‌آموزان را مجبور به شرکت در کلاس‌های خصوصی می‌کند، دارد می‌تواند از این طریق اقدام کند و مطمئناً به آن رسیدگی کاملی می‌شود.

عبدالهی‌لاشکی بر ممنوعیت دریافت وجه در مدارس دولتی تأکید کرد و گفت: تمامی هزینه‌های مدارس دولتی توسط دولت پرداخت می‌شود اما والدین می‌توانند به‌صورت مکتوب و داوطلبانه مبالغی را به‌عنوان کمک به مخارج مدرسه اهدا کنند، در این مورد هم در صورت بروز هرگونه تخلف با آن به صورت جدی برخورد می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: البته در مدارس دولتی گاهی انجمن مدرسه که در حقیقت منتخبین اولیا هستند، مبلغی را مصوب می‌کنند اما در مورد این مبلغ نیز الزامی وجود ندارد.


منبع : چالوس آنلاین

 

  

دیدگاه شما در مورد : شایعه رشوه‌گیری برخی معلمان در چالوس/خانواده‌ها اگر مدرک دارند، رو کنند

شایعه رشوه‌گیری برخی معلمان در چالوس/خانواده‌ها اگر مدرک دارند، رو کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر