صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس شبکه بهداشت و درمان بهشهر خبر داد؛

ساخت انبار دارو به مساحت 220 متر‌مربع در بهشهر/ درمانگاه‌های بهشهر به صورت کامل بهسازی می‌شوند

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر از ساخت انبار دارویی به مساحت 220 متر مربع در بهشهر خبر داد.

کد خبر : 19334

تاریخ انتشار : 07/12/1393 - 09:16


ساخت انبار دارو به مساحت 220 متر‌مربع در بهشهر/ درمانگاه‌های بهشهر به صورت کامل بهسازی می‌شوند

به گزارش خط امید دکتر محمد تقی صالح طبری در حاشیه بازدید از مراکز بهداشت و درمانگاه‌های در دست باز‌سازی این شهرستان، از ساخت و بهره‌برداری انبار دارویی در شهرستان بهشهر در سال جاری خبر داد.

 

وی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: انبار دارویی شهرستان بهشهر در ساختمان درمانگاه شماره سه این شهرستان قرار داشت که به دلیل تبدیل این مکان به کلینیک تخصصی امام رضا(ع)، شهرستان فاقد انبار دارویی شد.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر ادامه داد: با توجه به بررسی‌های انجام شده جهت احداث انبار دارویی شهرستان، مکانی به مساحت 220 متر مربع در زمین درمانگاه روستای شهید آباد در نظر گرفته شد.

 

صالح طبری افزود: در حال حاضر عملیات فنداسون ساختمان به اتمام رسیده و تمام تلاش ما این است که قبل از اتمام سال 93 این انبار دارو افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی در خصوص بهسازی فضاهای درمانی شهرستان بهشهر گفت: درمانگاه‌های درمانی شماره یک، دو و سه این شهرستان به دلیل قدیمی بودن ساختمان و نداشتن برخی استانداردهای لازم در دست بهسازی کامل قرار گرفته است.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر با بیان اینکه دو درمانگاه در روستای حسین آباد و زاغمرز نیز به صورت کامل بهسازی خواهد شد تصریح کرد: این پنج درمانگاه به صورت کامل تخلیه شده و مورد کف سازی، دیوار سازی، تجهیز سیستم گرمایش و سرمایش، نصب درب و پنجره ای دوجداره و ... قرار گرفته‌اند.

 

صالح طبری در پایان گفت: طبق زمان بندی‌های انجام شده این درمانگاه‌ها تا پایان سال 93 تکمیل شده و در شرایطی بهتر به شهروندان عزیز، خدمات درمانی و بهداشتی ارائه خواهند کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : ساخت انبار دارو به مساحت 220 متر‌مربع در بهشهر/ درمانگاه‌های بهشهر به صورت کامل بهسازی می‌شوند

ساخت انبار دارو به مساحت 220 متر‌مربع در بهشهر/ درمانگاه‌های بهشهر به صورت کامل بهسازی می‌شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر