صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر کمیته مقابله با مواد مخدر شورای هماهنگی استان:

ساعتی 455 گرم مواد مخدر در مازندران کشف می‌شود/دستگیری روزانه 40 متهم

دبیر کمیته مقابله با مواد مخدر شورای هماهنگی مازندران گفت: در هر ساعت 455 گرم و در هر روز 11 کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان کشف می‌شود.

کد خبر : 19260

تاریخ انتشار : 05/12/1393 - 11:10


ساعتی 455 گرم مواد مخدر در مازندران کشف می‌شود/دستگیری روزانه 40 متهم

به گزارش خط امید بهشهر _ سید جلیل مهدوی با بیان اینکه تاکنون با کمک نیروی انتظامی استان و به‎ویژه پیگیری‎های فرمانده انتظامی مازندران توانستیم محله‌های آلوده به موادمخدر استان را شناسایی و پاک‎سازی کنیم، اظهار داشت: کشفیات انواع مواد مخدر در استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: 10 هزار و 836 نفر نیز در رابطه با مواد مخدر در این مدت دستگیر شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 64 درصد افزایش یافته است.

دبیر کمیته مقابله با مواد مخدر شورای هماهنگی مازندران تصریح کرد: در هر روز 40 نفر و هر ساعت 2 نفر از متهمان به مواد مخدر در استان دستگیر می شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه تعدادی از مراکز تولیدی مواد مخدر شیشه در استان تا کنون شناسایی و منهدم شده است، بیان کرد: متأسفانه در هر ساعت 455 گرم و در هر روز 11 کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان کشف می‌شود.

دبیر کمیته مقابله با مواد مخدر شورای هماهنگی مازندران گفت: مأموران ایست و بازرسی موقت نیز برای پیشگری از ورود مواد مخدر در استان فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: محله های آلوده 6 شاخصه مهم داشتند که شامل تکرار وقوع جرم، وجود مراکز توزیع و مصرف، تفاوت سیمای شهری در این مناطق، پایین بودن سطح سواد و شرایط نامناسب زندگی اجتماعی و امکانات بهداشتی بوده که با استقرار نیروی انتظامی و کنترل رفت‌وآمدها خوشبختانه در حال حاضر محله آلوده‌ای در استان نداریم.

مهدوی در باره زائران خانه خدا و عتبات عالیات نیز یاد آور شد: به‌دلیل رابطه سیاسی ایران و عربستان نباید زائران با حمل مواد مخدر به هر نحو به همراه خود بهانه به دست آنها دهند، هرچند برای خودشان نیز پیامدهای بدی به‌همراه دارد.

این مسئول با عنوان اینکه حتی قرص متادون هم مواد مخدر به شمار می‌آید و به همراه داشتن آن در سفر حج جرم محسوب می‎شود، از زائران خواست قرص متادون هم به همراه نداشته باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ساعتی 455 گرم مواد مخدر در مازندران کشف می‌شود/دستگیری روزانه 40 متهم

ساعتی 455 گرم مواد مخدر در مازندران کشف می‌شود/دستگیری روزانه 40 متهم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر