صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار در ستاد تسهیلات سفر نوروزی:

بهشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می شود / شئونات مذهبی در ایام فاطمیه رعایت شود

فرماندار بهشهر گفت: ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان بهشهر با کمیته‌های تخصصی، آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی می شود

کد خبر : 19230

تاریخ انتشار : 04/12/1393 - 13:14


بهشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می شود / شئونات مذهبی در ایام فاطمیه رعایت شود

به گزارش خبرنگار خط امید، محمد تقی نورزاد در جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز94  که در فرمانداری بهشهر برگزار شد گفت: دستگاه‌ها با رعایت شئونات مذهبی در ایام فاطمیه باید بهترین خدمات را به مسافران و گرداشگران نورزی ارائه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه ستاد تسهیلات سفر نوروزی بهشه با کمیته‌های تخصصی، آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی می شوند ادامه داد: تمامی ستاد‌ها نسبت به تنظیم لیست کشیک‌های خود اقدام کنند تا در نوروز امسال بدون کمترین مشکل، بهترین امکانات برای مسافران عزیز فراهم شود.

 

فرماندار شهرستان بهشهر گفت: 18مدرسه با 104کلاس آموزشی در شهر بهشهر و دو مدرسه در بخش یانه‌سر برای اسکان مسافران برنامه ریزی شده که امیدواریم در این حوزه بتوانیم بهترین خدمات را به مسافران ارائه کنیم.

 

رییس ستاد تسهیلات سفر شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: در ابتدای ورودی شرقی و غربی شهرستان  بهشهر(خلیل‌شهر و شهر رستمکلا) و همچنین منطقه گردشگری عباس آباد بازارچه های محلی از صنایع دستی برای عرضه به مسافران و گردشگران ایجاد خواهد شد.

 

نورزاد گفت: مساجد بین راهی فاطمیه(س) در شهر رستمکلا، امام رضا(ع) در خلیل‌شهر و امام حسین(ع)نصیرخان و امام رضا(ع)(قنبر) در بهشهر در طول ایام نوروز بصورت شبانه و روزی پذیرای مردم خواهند بود.

 

نماینده دولت در بهشهر به برخی مشکلات از قبیل روشنایی معابر درون شهری و برون شهری،اشاره و تصریح کرد: با استاندارد سازی علائم هشدار دهنده، ایجاد کمپ‌ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان و اطلاع رسانی دقیق و به موقع سعی می کنیم مسافران با کمترین دغدغه از سفر خود لذت ببرند.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 05 اسفند 1393 - 21:48
  بهشهرانه

  راست میگه .ما که آماده ایم. ولی مهندس کاشکی این شهربازیه رو درست میکردی کلی درآمد کسب میکرد شهرمون .تازه کلی جوون هم میرفتن سر کار

  2 0
دیدگاه شما در مورد : بهشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می شود / شئونات مذهبی در ایام فاطمیه رعایت شود

بهشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می شود / شئونات مذهبی در ایام فاطمیه رعایت شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر