صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گلایه‌های قهرمان تیراندازی جهان از مسئولان

دریغ از یک احوال‌پرسی؛ بعد از کسب مدال، به‎طورکل فراموشم کردند!

مجید قیدی گفت: تمامی وعده‌های مسئولان استان‌های دیگر برای حمایت از نام‌آوران‌شان عملی شده، در صورتی که در مازندران تا همین امروز در حد قول و وعده باقی مانده است.

کد خبر : 19228

تاریخ انتشار : 04/12/1393 - 13:03


دریغ از یک احوال‌پرسی؛ بعد از کسب مدال، به‎طورکل فراموشم کردند!

به گزارش خط امید بهشهر _ مجید قیدی، تنها مدال‎آور شهرستان ساری در بازی‎های آسیایی کره جنوبی از نابسامانی هیأت تیراندازی با کمان مازندران، توجه نکردن مسئولان دستگاه ورزش استان و بی‌توجهی مسئولان ارشد شهرستان ساری پس از کسب مدال در بازی‌های آسیایی اینچئون به‌شدت گلایه کرد.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی اینچئون، اظهار داشت: کمانداران استان مازندران به‎علت عدم داشتن متولی ثابت در هیات استان، از نابسامانی و بلاتکلیفی در این رشته ورزشی به‌شدت آسیب دیدند.

وی با اشاره به اینکه فراگیری تیراندازی با کمان در دین اسلام نیز تاکید شده، گفت: تثبیت نشدن مدیریت در هیات تیراندازی با کمان مازندران حتی اعزام کمان‎داران استان به مسابقات را تحت‌الشعاع قرار داده و به ورزشکاران اطلاع‌رسانی نیز نمی‌شود که شاید انتظار ما زیاد باشد!

قیدی ادامه داد: نابسامانی‌های تیراندازی با کمان مازندران به شهرستان‎های استان نیز سرایت کرده تا جایی که وضعیت رئیس هیات مرکز مازندران هم مشخص نیست.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی اینچئون با بیان اینکه مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران پس از کسب مدال، هیچ اقدامی تاکنون انجام نداده‌اند، خاطرنشان کرد: تاکنون تجهیزات و هزینه‌های حضور در اردوها و مسابقات را شخصی انجام داده‌ام و هیچ‌کس مساعدتی نداشت.

وی با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری‌ها در استان‌های دیگر مساعدت‌های لازم را با قهرمانان‌شان داشته اند، تصریح کرد: قول‌هایی توسط شورا و شهرداری ساری پس از کسب مدال در بازی‌های آسیایی داده شده که تاکنون هیچ اقدام عملی صورت نگرفت و در حد شعار باقی مانده است و مسئولان به قول‌های‌شان عمل نکردند.

کاپیتان تیم ملی تیراندازی با کمان کشور تصریح کرد: ورزشکاران زیادی از مازندران در عرصه‌های جهانی و المپیک افتخارآفرینی کرده‌اند اما اغلب این قهرمانان از آینده شغلی خود نگران هستند و سرانجام خوشی پس از دوران حرفه‎ای ورزشی نصیب‎شان نمی‎شود.

قیدی اذعان کرد: تمامی قول‌ها و وعده‌های اعضای شورا و شهرداری و همچنین اداره‌کل ورزش و جوانان استان‌های دیگر در جهت پشتیبانی و حمایت از نام‌آوران‌شان عملی شده، در صورتی که در استان مازندران تا همین امروز در حد قول و وعده باقی مانده و دریغ از یک احوال‌پرسی.

وی اضافه کرد: بعد از کسب مدال، به‎طور کل فراموشم کردند.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی اینچئون با اشاره به اینکه در اغلب روزهای سال در اردو حضور دارم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای حضور در مسابقات تیراندازی با کمان جایزه بزرگ آسیا که از 25 اسفند ماه در بانکوک تایلند برگزار می‎شود، آماده می‌شوم.

کاپیتان تیم ملی تیراندازی با کمان، اهل ساری از سال 85 زیر نظر پدرش که از مربیان این رشته است، به‌صورت حرفه ای فعالیت خود را در رشته تیراندازی با کمان آغاز کرده و از سال 87 به عضویت تیم ملی در آمده است، در سوابق ورزشی‌اش کسب دو مدال برنز جهان در کشور آمریکا و کرواسی و مدال طلا و نقره آسیا و برنز بازی‌های آسیایی اینچئون کره‎جنوبی به چشم می‌خورد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دریغ از یک احوال‌پرسی؛ بعد از کسب مدال، به‎طورکل فراموشم کردند!

دریغ از یک احوال‌پرسی؛ بعد از کسب مدال، به‎طورکل فراموشم کردند!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر