صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
برای شفای عاجل مادر شهیدان کشوری دعا کنید

مادر سیمرغ آسمان ایران، در انتظار دعای خیر مردم است

مادر شهیدان احمد و محمد کشوری که بر اثر عارضه شدید مغزی در بیمارستان بستری شده، در انتظار دعای خیر مردم قدرشناس ایران اسلامی است.

کد خبر : 19202

تاریخ انتشار : 04/12/1393 - 11:17


مادر سیمرغ آسمان ایران، در انتظار دعای خیر مردم است

به گزارش خط امید بهشهر _ یک‌شنبه‌شب، فاطمه سیلاخوری، مادر ایثارگر و فداکار شهیدان احمد و محمد کشوری به‌علت سکته شدید مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان رازی شهرستان قائم‌شهر بستری شد.

این بانوی شجاع و انقلابی که همواره در مسیر آگاهی و معرفت‌اندوزی اقشار مختلف جامعه به‌ویژه نسل جوان می‌کوشد، هم‎اکنون دست‌های قدرشناس ملت ایران، به‌خصوص مازندرانی‌ها را برای دعا به آسمان بلند کرد.

در حال حاضر نیمی از بدن این مادر بزرگوار، لمس بوده و وی از بیمارستان رازی قائم‌شهر برای نظارت مستقیم تیم تخصصی پزشکی به بیمارستان شفای ساری انتقال یافت.

شهید احمد کشوری که به سیمرغ آسمان ایران مشهور است، زاده شهر کیاکلا از توابع شهرستان قائم‌شهر است که در اواخر عمر دولت دهم به دستور رئیس‌جمهور وقت، این شهر به شهرستان، با عنوان «شهرستان سیمرغ» ارتقا پیدا کرد.

احمد در سال 59 در منطقه میمک و محمد در سال 61 در عملیات محرم به شهادت رسیدند.


منبع : بلاغ

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 06 اسفند 1393 - 10:04
  عمار

  سلام علیکم اللهم اشف کل مریض با شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم خدا می داند فعلا که دارم این مطلب را می نویسم دارم اشک می ریزم دست خودم نیست چون این مادر حق عظیمی بر گردن همه غیرتمندهای ولایتمدار داره ،خصوصا مردم غرب کشور کرمانشاه و ایلام، کدام شرافتمنده که دلاور مردیها سرلشگر بسیجی آقا احمد کشوری وآقا علی اکبر شیرودی را در دفاع از تمامیت ارضی این آب وخاک را در آن روزهای سخت فراموش کند هر چند گنهکاریم ولی وظیفه داریم برای شفای این مادر قهرمان پرور دعا کنیم

  0 0
دیدگاه شما در مورد : مادر سیمرغ آسمان ایران، در انتظار دعای خیر مردم است

مادر سیمرغ آسمان ایران، در انتظار دعای خیر مردم است

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر