صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به منظور کنترل ترافیک مهم ترین خیابان شهر:

طرح جدید ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) بهشهر اجرا شد

طرح جدید ترافیکی به منظور کنترل ترافیک خیابان امام خمینی(ره) بهشهر اجرا شد.

کد خبر : 19201

تاریخ انتشار : 04/12/1393 - 10:47


طرح جدید ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) بهشهر اجرا شد

به گزارش خط امید، در روزهای پایانی سال جهت تسهیل در تردد شهروندان و خودروها، طرح جدید ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) اجرا شد که در این طرح مسیر تردد خودروها از چهار راه امام به سمت خیابان باهنر یک طرفه شده است.


بنا براین گزارش با ایجاد رمپ هدایت شونده، خودروهای ورودی از سمت چهار راه فراشمحله به سمت سه راه فرهنگ نیز به سمت چهار راه باهنر هدایت می شوند .


این اقدام شورای ترافیک شهرستان بهشهر در روزهای اولیه اجرای طرح به کاهش شدید حجم ترافیک خودرویی این محور منجر شد.


اما بزرگترین مشکل اتخاذ این طرح مهم ترافیکی تاکسی‌ها و شهروندانی است که از خیابان باهنر برای دسترسی به خیابان امام خمینی از تاکسی استفاده می کردند، که با شرایط فعلی باید در ایستگاه پارک ملت پیاده شوند.


لازم به ذکر است که کم شدن بار ترافیکی این محور و شلوغی ناشی از این امر، از نظر روانی فضا را برای رفت و آمد و پیاده روی شهروندان را محیا می کند که این امر نیز موجب رونق کسبه این خیابان نیز خواهد شد .


با این توضیحات، می توان گفت که اگر از برخی مشکلات پیش آمده چشم پوشی کنیم، جنبه‌های مثبت اجرای این طرح بسیار بالا بوده و ضمن کنترل ترافیک پر ترددترین محور بهشهر، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان عزیز شده و حجم تصادفات به وقوع پیوسته این منطقه را به شدت کاهش می دهد.


امیدواریم با تدابیر موجود و همچنین تدابیری که در آینده اندیشیده خواهد شد، شاهد تردد آرام و روان در خیابان امام خمینی(ره) باشیم چراکه در روزهای پایانی سال 93 و فرارسیدن عید نوروز تردد در این خیابان محوری شهر آنهم به دلیل متمرکز بودن بخش زیادی از بازار در آن، بسیار سخت خواهد شد.

  

  

برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 04 اسفند 1393 - 12:16
  همشهری

  سلام واقعا که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان عزیز شده - چراکه همشهریان عزیز که از هنر می آیند و قصد رفتن به مسجد جامع و مخابرات رو دارند باید از چهارراه هنر بالا بروند بعد از چراغ قرمز چهارراه فرمانداری و عبور از ترافیک پیش رو در چهارراه فراش محله و پارک ملت دور بزنند و ترافیک خیابان امام از پارک تا چهارراه امام رو هم تحمل کنند و بعد از چهارراه امام بطرف مسجد بروند . شما به این میگین صرفه جویی در وقت و ..... مردم عجب به فکر مردم هستید . دستتون درد نکنه این رییس جدید راهنمایی که اومده دنبال طرحهای جدیده که همه بفهمند که رییس جدید اومده مثلا پارک مورب کنار خیابانها رو غیر قانونی دونسته و ..... بابا جان رییس که شدی نباید شایستگی تو با تغییرات بیخودی نمایان کنی . اعضای شورا چرا براحتی قبول میکنن ؟؟//////؟؟؟؟؟؟/////؟/////؟؟/////

  1 1
 • پاسخ به نظر سه شنبه 05 اسفند 1393 - 21:44
  بهشهرانه

  باز بگین این دولت فقط شعار میده. اینم یه تدبیر خوب از دولت تدبیر

  1 1
 • پاسخ به نظر شنبه 09 اسفند 1393 - 22:44
  بهشهرانه

  عالی بود همشهری.کاملا با نظر همشهری موافقم.معلومه که این طرح بدون مطالعه انجام شده. خونه رفیقم چهارراه هنره و محل کارش تو یکی از مغازه های خیابان هفت تیر.فاصله اش 150متر هم نمیشه ولی باید مصافت بیش از 2کیلومتری رو با گذر ازترافیک بگذرونه تا ماشینشو جلوی مغازش پارک کنه.بلکه به کارش برسه. آقای پلیس راهور ،آقایون شورای شهر هنوز دیر نشده .شب عید نزدیکه مردم رو توی ترافیک پارک تا خیابان امام(ره) اذیت نکنین.بجاش یه فکری بحال تعریض این خیابون میکردین.

  0 1
 • پاسخ به نظر یکشنبه 10 اسفند 1393 - 17:28
  عمو نوروز

  بهشهرانه واقعا منطق و تحلیلت همین حده؟؟؟؟؟ کسی برای 150 متر فاصله خونه تا مغازش ماشینش رو میاره جز یه آدم خودخواه نمی تونه باشه...اتفاقا خیلی هم طرح خوبیه طرافیک خیابون رو خیلی کم کرده ....

  1 0
دیدگاه شما در مورد : طرح جدید ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) بهشهر اجرا شد

طرح جدید ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) بهشهر اجرا شد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر