صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر مطرح کرد؛

اجاره غیر قانونی پیاده‌روها توسط برخی کسبه / جمع آوری دستفروشان یک خواسته عمومی است

شهردار بهشهر از فروش غیر قانونی پیاده روها توسط برخی کسبه خبر داد و گفت: جمع آوری دستفروشان به یک خواسته عمومی مبدل شده است.

کد خبر : 19199

تاریخ انتشار : 03/12/1393 - 23:40


اجاره غیر قانونی پیاده‌روها توسط برخی کسبه / جمع آوری دستفروشان یک خواسته عمومی است

به گزارش خبرنگار خط امید حمید آزموده در جلسه ساماندهی و جمع آوری دستفروشان گفت: جمع آوری دستفروشان در خیابان‌های اصلی بهشهر در روزهای پایان سال 93 به یک خواسته عمومی مبدل شده است، چراکه قربانیان اصلی این معضل، بازاریان و عابرین پیاده می باشند.

 

وی افزود: عدم نظارت وجمع آوری دستفروشان باعث شده تا برخی کسبه به صورت غیرقانونی پیاده‌روهای جلوی مغازه خود را به این دستفروشان اجاره دهند که متاسفانه این کارباعث جولان دستفروشان می شود به طوری که در زمان‌های پر تردد شهروندان به سختی می توانند از پیاده روها استفاده کنند.

 

شهردار بهشهر تاکید کرد: شاید مشکلات اقتصادی، نبود اشتغال و برخی زیاده خواهی ها توجیهی برای فعالیت دستفروشان و پیاده‌رو فروشی‌ها باشد اما این عوامل نمی تواند دلیلی در تضییع حقوق اولیه مردم در استفاده پیاده روها باشد.

 

آزموده تصریح کرد: طبق ماده 55 قانون شهرداری‌ها این مجموعه وظیفه دارد تا با هرگونه سد معبر برخورد کند، سدمعبر طبق قانون تخلف محسوب و شايسته برخورد به شيوه درست است و این به معنای مجرم بودن دستفروشان نیست.

  

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 05 اسفند 1393 - 21:46
  بهشهرانه

  میگم حالا این دم عیدیه بزار یکم مردم نون در بیارن.

  1 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 14 اسفند 1393 - 14:28
  محمد

  بهشهر یک شهر کارگری و فقیر در استان مازندران است با نبود شغل مناسب سرپرستان خانوار چیکار باید بکنند میتونند از دیوار مردم بالا برن این شغل فصلی و دست فروشی کمک ناچیزی به امرار معاش این افراد است شما حتی نتوانستید چهارشنبه بازار هفتگی را کنترل کنید ترکمن ها بیشتر غرفه ها و جاهای خوب میگیرن و مشتریهای ما حتی از این خدمت محروم هستند انصاف داشته باشید و نگذارید این مردم ضعیف نزدیک عیدی جلوی زن و بچه هایشان شرمنده شوند

  0 0
دیدگاه شما در مورد : اجاره غیر قانونی پیاده‌روها توسط برخی کسبه / جمع آوری دستفروشان یک خواسته عمومی است

اجاره غیر قانونی پیاده‌روها توسط برخی کسبه / جمع آوری دستفروشان یک خواسته عمومی است

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر