صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اظهارنظری جالب از رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران

«گرانی مرغ در مازندران»؛ تدبیر مدیریتی است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران درباره گران شدن ناگهانی مرغ در استان در اظهار نظری جالب گفت: به دلیل اینکه طی ماه‌های گذشته با افت شدید قیمت مرغ گرم مواجه شدیم و در این بحث مدیریت صورت گرفت و الان با کاهش عرضه مرغ گرم، با افزایش قیمت آن مواجه شدیم.

کد خبر : 19124

تاریخ انتشار : 02/12/1393 - 20:01


«گرانی مرغ در مازندران»؛ تدبیر مدیریتی است

به گزارش خط امید بهشهر _ در روزهای اخیر قیمت مرغ از کیلویی حدود 5 هزار تومان به یک‌باره با افزایش 3 هزار تومانی به 8 هزار تومان رسید که در این‎باره، دلاور حیدرپور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اطمینان به مصرف‎کنندگان این ماده پروتئینی، گفت: مشکلی در تأمین مرغ وجود ندارد و به‌طور حتم افزایش قیمت مرغ دوام نمی‌آورد.

وی درباره افزایش قیمت گوشت مرغ آماده به طبخ در مازندران در گفت‌وگو با فارس مدعی شد: به دلیل اینکه طی ماه‌های گذشته با افت شدید قیمت مرغ گرم مواجه شدیم و در این بحث مدیریت صورت گرفت و الان با کاهش عرضه مرغ گرم با افزایش قیمت آن مواجه شدیم.

حیدرپور این اطمینان را به مصرف‌کنندگان داد که ذخیره‌سازی مرغ منجمد به میزان تقاضا انجام شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون 150 تن مرغ منجمد در استان توزیع شده است، بیان کرد: شهرستان‌های مازندران در حال معرفی همکار عامل هستند و به میزان تقاضا مرغ در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از لحاظ تأمین مرغ مشکلی وجود ندارد، افزود: به‌طور حتم این قیمت دوام ندارد و با توزیع مرغ منجمد قیمت‌ها متعادل می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : «گرانی مرغ در مازندران»؛ تدبیر مدیریتی است

«گرانی مرغ در مازندران»؛ تدبیر مدیریتی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر