صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پیامک‌هایی که کاسه صبر مردم را لبریز کرده / ز دست ایرانسل و همراه اول هر دو فریاد

اوایل فقط پیام‌ها، حاوی اطلاعات عمومی، سلامت و... بود ولی کم‌کم پاازگلیم‌درازتر، وارد زندگی زناشویی شد و حالا هم به این فکر افتاده‌ که با اپراتور زردپوش هم‌گام شود.

کد خبر : 19092

تاریخ انتشار : 02/12/1393 - 10:08


پیامک‌هایی که کاسه صبر مردم را لبریز کرده / ز دست ایرانسل و همراه اول هر دو فریاد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، اگر یک روز کامل بخواهی گوشی خود را خاموش کنی و بعد دوباره سراغ گوشی‌ات بروی، انبوه پیامک‌های تبلیغاتی از اپراتورهای تلفن همراه فضای گوشی‌ات را اشغال می‌کند.

البته هر کدام‌شان هم به نوعی با پیامک‌های متنوع سعی می‌کنند روح‌مان را شاد کنند، اپراتور زردپوش احتمالاً گوی سبقت را از همه رقیبان خود ربوده و هر بار با پیام‌های اغراق‌آمیز و شروع مسابقات گوناگون، آن‎هم با جوایز فوق‌العاده نفیس و ارزشمند و البته گران سعی می‌کند هواداران راستین خود را راضی نگه دارد.

ناگفته نماند که یک‌بار دوستی قصد کرد تا در یکی از این مسابقات شرکت کند تا خودرو ببرد، پس شروع کرد به جواب دادن سوالات، با هر جواب به یک مورد از لوازم خودرو نزدیک می‌شد تا اینکه به اصل برنده شدن خودرو نزدیک شد ولی دیگر پیامی از اپراتور مذبور دریافت نکرد.

احتمالاً اپراتور محترم دید که با هوش سرشار این بنده‌خدا طرف است و باید خودرو را بدهد، تصمیم گرفت که دیگر سوالی را برای این بنده خدا نفرستد، بعدها کاشف به‌عمل آمد که خودرو را که نبرده، هیچ، شارژ اعتباری خود را نیز از دست داد است.

سهم اپراتور آبی‎پوش را هم نمی‌توان نادیده گرفت، اوایل فقط پیام‌ها حاوی اطلاعات عمومی و سلامت و … بود ولی کم‌کم پاازگلیم‎درازتر شد و وارد زندگی زناشویی شد «ارسال پیامک‌های+۱۸» که جای نگارشش در اینجا نمی‎گنجد.

متأسفانه ارسال این پیامک‌ها به طیف سنی خاصی نیست و معمولاً به همه مشترکان فرستاده می‎شود که این می‎تواند برای نوجوان ونونهالان حس کنجکاوی منفی به بار بیاورد.

به‌راستی هدف از این پیام‌های تبلیغاتی چیست؟ گاهی این پیام‌ها آنقدر زیاد می‌شوند که مشترکان عنان از کف داده، کاسه صبرشان لبریز می‌شود، بی‌حوصله می‌شوند و فقط فحش و ناسزا است که نثار مسئولان همراه‌اول و ایرانسل می‌شود.

بس کنید، تمامش کنید، واقعاً بس است، مردم ما کم مشکل ندارند که با پیامک روی مخ آنها راه می‌روید.

IMAG3894 

  

دیدگاه شما در مورد : پیامک‌هایی که کاسه صبر مردم را لبریز کرده / ز دست ایرانسل و همراه اول هر دو فریاد

پیامک‌هایی که کاسه صبر مردم را لبریز کرده / ز دست ایرانسل و همراه اول هر دو فریاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر