صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه مرکز مازندران:

یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه مرکز مازندران با بیان اینکه مسئولان باید به حرف‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی و توجه به مردم، توجه لازم را داشته باشند، گفت: یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است.

کد خبر : 19084

تاریخ انتشار : 01/12/1393 - 22:54


یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های امروز نمازجمعه مرکز استان با تاکید بر اینکه فرزندان ما از ابتدای مقطع دبیرستان مسئله مهارت‌های زندگی را باید بیاموزند، اظهار کرد: آموزش و پرورش باید مهارت‌های زندگی را در نظام آموزشی لحاظ کند که این مسئله عملی‌ترین و مناسب‌ترین کار است تا زندگی جوانان کمتر به طلاق و تفرقه منجر شود.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر آموزش آیین همسرداری به دانش‌آموزان در مقطع دبیرستان، ادامه داد: در همه جا بحث تزلزل و جدایی خانواده است چون آموزش‌های خانواده لحاظ نشده است.

امام جمعه شهرستان ساری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: زبان قاصر از بیان این شور و احساسات مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن است.

وی با بیان اینکه این راهپیمایی پیام‌هایی دارد، افزود: پیام این راهپیمایی به مسئولان نظام این است که ما بارمان را در هر شرایط به منزل می‌رسانیم و این شما هستید که باید متوجه این قضایا باشید و مردم را فراموش نکنید.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه باید به مردم رسیدگی شود، تصریح کرد: مردم حضور در صحنه‌های انقلاب را به خاطر اسلام و دین انجام می‌دهند.

طبرسی با بیان اینکه از ویژگی‌های رهبران ما دشمن‌شناسی است، افزود: استکبار می‌خواهد ما را منفعل کند و به اهداف خود دست یابد.

وی با اشاره به تفاوت جهان‌بینی توحیدی ما و جهان‌بینی مادی استکبار، ادامه داد: ملت ما 36 سال در تحریم است و ایستادگی کرده اما روسیه با اندکی تحریم، کمر خم کرده و این تفاوت جهان‌بینی ما با جهان‌بینی‌های دیگر کشورها است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه مسئولان باید به حرف‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی و توجه به مردم، توجه لازم را داشته باشند، گفت: یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است.

طبرسی با بیان اینکه تروریست‌ها در عراق و سوریه وحشی‌ترین اقدامات را انجام می‌دهند، گفت: ما کشتار لیبی را محکوم می‌کنیم و این اقدامات را درست نمی‌دانیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است

یکی از پیام‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توجه به اقتصاد مقاومتی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر