صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با نتیجه‌ای پر گل در لیگ برتر فوتسال نوجوانان مازندران:

تیم فوتسال المپیک بهشهر به مرحله زیرگروه کشوری راه یافت

تیم فوتسال نوجوانان المپیک بهشهر با شکست مقتدرانه حریف خود در لیگ برتر فوتسال نوجوانان مازندران به مرحله زیرگروه کشوری راه یافت.

کد خبر : 19083

تاریخ انتشار : 01/12/1393 - 22:44


تیم فوتسال المپیک بهشهر به مرحله زیرگروه کشوری راه یافت

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید تیم فوتسال نوجوانان المپیک بهشهر در بازی برگشت خود در مرحله  نیمه نهایی با نتیجه سه بر دو حریف خود " طه تنکابن " را شکست داد و به بازی‌های زیرگروه کشوری راه پیدا کرد.

 

این تیم آینده دار بهشهری با سرمربیگری حمید رضا غیبی که در مرحله مقدماتی منطقه شرق مازندران دوم شده بود در مرحله نیمه نهایی(پلی آف) به مصاف تیم اول منطقه غرب یعنی "طه تنکابن" رفت.

 

المپیک در مرحله رفت، با یک بازی یک طرفه و زیبا نماینده غرب مازندران را 6 بر یک شکست داد و بیش از نیمی از راه را طی کرد.

 

اما عصر دیروز مرحله برگشت این بازی در تنکابن برگزار شد و این تیم پر استعداد بهشهری با بازی هوشمندانه خود موفق شد حریف خود را در خانه با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

 

تیم فوتسال نوجوانان المپیک بهشهر در مجموع با نتیجه 9 بر سه، ضمن صعود به بازی پایانی لیگ برتر فوتسال نوجوانان استان مازندران، به بازی‌های زیرگروه کشوری نیز راه پیدا کرد.

 

به گزارش خط امید، تیم المپیک بهشهر بازی پایانی لیگ فوتسال نوجوانان مازندران را با تیم فتح ساری در هفته آینده برگزار خواهد کرد که در صورت پیروزی در این رقابت، موفقیت‌های خود در سال 93 را کامل می کند.

 
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin