صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رونوشت به نمایندگان محترم ملت

آقای زنگنه! شما احساستان بر عقل و منطق می چربد / عکس

بخشی از فرمایشات تامل برانگیز رهبر معظم انقلاب نسبت به شخصیت آقای زنگنه در جلسه ای که با حضور نمایندگان کاندیداهای انتخابات 88 که می بایست ملحوظ نظر نمایندگان محترم ملت باشد.

کد خبر : 1908

تاریخ انتشار : 21/05/1392 - 00:51


آقای زنگنه! شما احساستان بر عقل و منطق می چربد / عکس

 

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ بسیاری از فعالان و صاحب نظران سیاسی کشور با تصدی وزارت نفت توسط زنگنه مخالفند و علت مخالفت خود را نیز جانبداری وی از اقدامات غیر قانونی جریان فتنه در سال 1388 و همچنین تکرار دروغ تقلب از جانب وی ارزیابی کرده اند.

آنچه که می خوانید بخشی از برخورد رهبر معظم انقلاب با وی طی جلسه ای با حضور نمایندگان کاندیداها پیرامون بررسی ابعاد گوناگون درگیری های خیابانی و آشوب سازی موسوی و کروبی و اقمار آنان است که در فاصله کوتاهی پس از وقوع درگیری ها میان رهبر معظم انقلاب و برخی از نمایندگان کاندیداها برگزار شده است که مرور بخش هایی از گزارش این نشست بسیار قابل ملاحظه می باشد و ضروری است نمایندگان محترم ملت در رای اعتماد ملاحظه نظر و ارزیابی رهبر عظیم الشان انقلاب را نیز درباره افراد بکار ببندند.

آقای زنگنه دست خود را بالا بردند و اجازه گرفتند که صحبت کنند. آقای زنگنه مطالبی پیرامون عدم بیطرفی شورای نگهبان گفتند و سپس موضوع را به سمت آقای احمدی نژاد کشاندند که ایشان در سخنرانیشان در میدان ولیعصر به ما گفته اند همجنس باز و لیبرال.

حضرت آقا فرمودند: آقای زنگنه حالا چرا شما به خودتان گرفته اید؟ آقای زنگنه اصرار می کردند که احمدی نژاد گفته طرفداران موسوی فلان و فلان هستند. صحبت های زنگنه معطوف به آن قسمت از صحبت های دکتر در رابطه با آمریکا و حکومت های لیبرالی بود که روسای جمهور این کشورهای لیبرالی، از هر طریقی ولو شعارها و امتیازهایی برای همجنس بازان، به دنبال رای آوری هستند. واقعاً من هم تعجب کردم که چرا ایشان به خودشان گرفته اند. اصل صحبت آقای زنگنه این بود که تقلب شده و بایست انتخابات ابطال شود.

حضرت آقا صحبت های جناب زنگنه را تمام کردند و فرمودند: آقای زنگنه شما نوعاً آدم احساساتی هستید و همواره در موضع گیری ها و بیان مطالبتان، احساستان بر منطق و عقل می چربد، این خوب نیست. الان هم من این صحبت های شما را می گذارم روی احساسی بودنتان.

فضا خیلی سنگین شده بود و آقای زنگنه را نگاه کردم آن حالت سفت و محکم اولیه نشستن خود را از دست داده بود و روی صندلی دراز کشیده بود گویی بدنش توان نشستن نداشت. آقا فرمودند: بارها شده که شما مطلبی را با حرارت گفته اید و سپس با اشک نزد بنده آن مطلب را پس گرفته اید.

آقا فرمودند: یک مطلبی هم راجع به ابطال انتخابات بگویم که دیگر هیچ وقت چنین مطلبی را تکرار نکنید. اگر امروز تمام دنیا نیز روبرویم جمع شوند و بایستند و بگویند انتخابات باید ابطال شود، بنده هرگز زیر بار نخواهم رفت. ابطال انتخابات تودهنی به مردم است و بنده به هیچ عنوان از حقوق مردم کوتاه نخواهم آمد. در همین انتخابات سال 76 وقتی جناب آقای خاتمی رای آوردند خیلی ها اعتراض داشتند و به دنبال ابطال انتخابات بودند. گروهی از بزرگانی که شما هم می شناسید پیش بنده آمدند و تقاضای ابطال انتخابات را کردند و مدام هم اصرار می کردند.

بنده آن زمان آن چنان تشری به این ها زدم که دیگر از آن زمان تاکنون دلشان با بنده صاف نشده، (بعد با شوخی و تبسمی آرام فرمودند) البته امیدوارم این جلسه باعث نشود که شما هم مثل آن عزیزان شوید. اگر هم اعتراضی راجع به انتخابات دارید بروید در مجاری قانونی درنظرگرفته شده در قانون اساسی پیگیری نمایید. ایشان ادامه دادند: البته یک چیزی را هم بگویم شما که کار اجرایی انتخابات انجام داده اید، می دانید که احتمال تقلب در انتخابات نیم درصد هم نیست.

حالا یک زمانی صحبت بر سر 100 هزار رای بود احتمال می دادیم. اگر 200 هزار رأی بود، 300 هزار رأی بود می پذیرفتیم. الان صحبت نه بر سر یک میلیون یا دو میلیون رأی که اختلاف 11 میلیون رأی است. مگر می شود پذیرفت. البته اشکال ندارد شورای نگهبان ترتیبی اتخاذ نماید تا با حضور نمایندگان کاندیداها آن صندوق هایی که اعتراض دارند بازشماری شود. هر چند که بنده مطمئن هستم تغییری در آراء بوجود نخواهد آمد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : آقای زنگنه! شما احساستان بر عقل و منطق می چربد / عکس

آقای زنگنه! شما احساستان بر عقل و منطق می چربد / عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر