صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آزموده تاکید کرد:

خبرنگاران تنها زبان گویای جامعه هستند

سر پرست شهرداری بهشهر گفت:خبرنگاران واصحاب رسانه تنها زبان گویای جامعه به شمار می روند.

کد خبر : 1907

تاریخ انتشار : 20/05/1392 - 13:28


خبرنگاران تنها زبان گویای جامعه هستند

حمید آزموده سرپرست شهرداری بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید  ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت نام شهید محمود صارمي گفت : از جمله خبرنگاران پر تلاش و آزاده اي که ازحضور در خطرناکترين ميدان ها ترس به دل راه نداده و به رسالت خويش تا انتها وفادار مانده ،شهید  محمود صارمي بوده است .
 آزموده  با تبریک 17 مرداد روز خبرنگار تاکید کرد: اهمیت نقش رسانه ها در اطلاع رسانی قابل ستایش بوده و جا دارد نهادهای مسئول و کسانی که دستی بر آتش دارند از قشر تلاش گر خبرنگاران قدردانی کنند .
وی تاکید کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه گام های بسیار بلندی در راستای بالندگی و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برمی دارند.
سرپرست شهرداری بهشهر ادامه داد:بزرگ ترین رسالت خبر نگاران بیان حقیقت است و رسانه های مکتوب ، دیداری و شنیداری و کلیه خبر گزاری ها درزمینه آگاه سازی مردم نقش تعیین کننده و بسیار بزرگی دارند چرا که آنان  تنها زبان گویای جامعه به شمار می روند.
آزموده توجه به این قشر تاثیرگذار را امری مهم برشمرد و ادامه داد: اطلاع رسانی های صورت گرفته توسط رسانه ها و خبرگزاری های مختلف از اهمیت بالایی جهت تنویر افکار عمومی برخودار بوده که رسالت درست و صحیح قلم زدن نباید فراموش گردد به گونه ایی که موجب تشویش اذهان عمومی نگردد . 

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران تنها زبان گویای جامعه هستند

خبرنگاران تنها زبان گویای جامعه هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر