صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتصاب حاشیه‌ساز در مهم‌ترین دستگاه فرهنگی مازندران/مردم این انتصاب را به‌حساب استاندار می‌نویسند

مردم و خواص دین‌دار استان مازندران، اینگونه انتصابات را به حساب استاندار می‌نویسند و از او مطالبه عملکرد صحیح در همه حوزه‌ها به‎ویژه حوزه استراتژیک فرهنگ را خواهند داشت.

کد خبر : 19042

تاریخ انتشار : 30/11/1393 - 17:48


انتصاب حاشیه‌ساز در مهم‌ترین دستگاه فرهنگی مازندران/مردم این انتصاب را به‌حساب استاندار می‌نویسند

به گزارش خط امید بهشهر _ خبر تأییدشده از تغییر قریب‌الوقوع مدیرکل یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های فرهنگی مازندران خبر می‌دهد که اعلام غیررسمی نام جایگزین وی، بسیار نگران‌کننده و در خور دخالت مستقیم استاندار حاشیه‌گریز این استان به‎منظور پیشگیری از پیامدهای منفی این انتصاب است.

هرچند عملکرد مدیرکل کنونی دستگاه فرهنگی یادشده جای نقد دارد ولی با توجه به امکانات، شرایط، اعتبارات، وقت‌گذاری و ...، کارنامه متوسطی پیش‌روی قضاوت‌کنندگان قرار دارد که اگر قرار بر رفع نواقص گذشته و تقویت نقاط قوت قبلی و افزایش سطح کارآمدی و ارتقای تعاملات با اصحاب فرهنگ و هنر باشد، قطعاً فردی باید جایگزین شود که توانایی تأمین انتظارات به حق مردم و نخبگان را داشته باشد.

متأسفانه این بار نیز لایه پنهان تصمیم‌ساز و تندروی اصلاح‌طلبان، گزینه‌ای را که دارای سوابق کاملاً ناموفق و حاشیه‌سازی‌های ماهرانه جناحی است، برای این دستگاه حساس فرهنگی مازندران برگزیده که بدون تردید برای استان مظلوم مازندران بسیار پرهزینه خواهد بود.

استان به‎غایت فرهنگی مازندران با پشتوانه دینی مردمان ولایی، که روحانیت انقلابی آن بر تارک دین‌محوری کشور می‌درخشد، و استاندار سخت‌کوش و حاشیه‌گریزی که فقط به کار می‌اندیشد و عمیقاً نیازمند مدیرانی متدین و کاربلد با سوابقی درخشان و همانند خود، حاشیه‌گریز است، نباید در قبال گزینش‌های افراطی بی‌تفاوت باشد.

مردم و خواص دین‌دار استان مازندران، اینگونه انتصابات را به حساب استاندار می‌نویسند و از او مطالبه عملکرد صحیح در همه حوزه‌ها به‎ویژه حوزه استراتژیک فرهنگ را خواهند داشت؛ چرا که تاکنون انتصابات جناحی، آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به مازندران عزیز تحمیل کرده که منزوی کردن و عدم استفاده از گران‌سنگ‌ترین نیروی انسانی این استان از زمره نگاه‌های فوق‌العاده جناحی این روزهای مازندران است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : انتصاب حاشیه‌ساز در مهم‌ترین دستگاه فرهنگی مازندران/مردم این انتصاب را به‌حساب استاندار می‌نویسند

انتصاب حاشیه‌ساز در مهم‌ترین دستگاه فرهنگی مازندران/مردم این انتصاب را به‌حساب استاندار می‌نویسند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر