صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره محیط زیست بهشهر در گفتگو با خط امید مطرح کرد؛

عدم نظارت در سیستم تصفیه فاضلاب شهرک صنعتی بهشهر

رییس اداره محیط زیست بهشهر گفت: کنترل و نگهداری تصفیه خانه شهرک صنعتی بهشهر چند سالی است در اختیار هیئت امنا گذاشته شده که متاسفانه این هیئت امنا هیچ گونه نظارتی در سیستم تصفیه فاضلاب ندارد.

کد خبر : 19024

تاریخ انتشار : 30/11/1393 - 00:59


عدم نظارت در سیستم تصفیه فاضلاب شهرک صنعتی بهشهر

به گزارش خط امید، زمان رضا احمدی در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص بود بد منتشر شده از شهرک صنعتی بهشهر گفت: واحدهای صنعتی که در شهرک صنعتی مستقر هستند حتما باید مجهز به سیستم پیش تصفیه فاضلاب باشند که آلودگی  فاضلاب را به حد مطلوبی رسانده تا نهایت این پساب از طریق شبکه جمع آوری فاضلاب به سمت تصفیه‌خانه مرکزی شهرک صنعتی منتقل شود.

 

وی افزود: کنترل و نگهداری تصفیه خانه شهرک صنعتی بهشهر چند سالی است در اختیار هیئت امنا گذاشته شده که متاسفانه این هیئت امنا هیچ گونه نظارتی در سیستم تصفیه فاضلاب ندارد و بارها ما از خروجی سیستم تصفیه فاضلاب نمونه گیری و با استانداردهای خروجی فاضلاب مقایسه کردیم که شاهد بار آلودگی بسیار بالایی بودیم.

 

رئیس اداره محیط زیست بهشهر با اشاره به بوی بد اطراف شهرک‌ صنعتی بهشهر گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی برای برطرف شدن این مشکل باید با گرفتن مشاورهای زیست محیطی، سیستم دفع فاضلاب خود را بهینه سازی کنند.

 

احمدی تاکید کرد: علی رغم پیگیری‌ها و مکاتبات به عمل آمده از طریق شرکت شهرک‌های صنعتی، به ناچار از طریق مراجع قضایی پیگیر موضوع هستیم تا شرکت شهرک‌های صنعتی ملزم شوند سیستم دفع فاضلاب خود را بهینه سازی کنند و خروجی فاضلاب شهرک را به حد استاندارد برسانند. 

  

دیدگاه شما در مورد : عدم نظارت در سیستم تصفیه فاضلاب شهرک صنعتی بهشهر

عدم نظارت در سیستم تصفیه فاضلاب شهرک صنعتی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر