صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در واکنش به مواضع سرپرست فرمانداری نکا

نامه سرگشاده جامعه روحانیت نکا به استاندار مازندران

در این نامه آمده است: جناب آقای استاندار! این رفتار غیرقابل تحمل این مسئول که شما گمارده‌اید، نه تنها دل جامعه روحانیت را آزرد که باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شد.

کد خبر : 19010

تاریخ انتشار : 29/11/1393 - 17:03


نامه سرگشاده جامعه روحانیت نکا به استاندار مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ جامعه روحانیت شهرستان نکا در واکنش به مواضع، گفتار و اقدامات اخیر سرپرست فرمانداری نکا، نامه سرگشاده‌ای را خطاب به استاندار مازندران منتشر کرده که متن و تصویر نامه در ادامه می‌آید.

استاندار محترم استان مازندران

سلام علیکم

احتراماً ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، نظر شما را به نکات بسیار مهم ذیل جلب می‌نماییم:

مکتب اسلام بعد از رسالت انبیاء و امامت و ولایت اولیاء و اوصیاء، توسعه و ترویج خویش را به دست علمای اسلام شاهد بود و در طول تاریخ، هدایت امت به سوی فضیلت‌ها و ارزش‌های الهی را این شاگردان مدرسه ائمه هدی(ع) بر عهده داشتند و در عصر حاضر، انقلاب و نظام اسلامی به تأیید تاریخ و اذعان دوست و دشمن به مجاهدت، فداکاری و پیشوایی روحانیت و مراجع، حدوث یافت و در بقاء و کسب سرافرازی‌های 36 سال گذشته نیز حضور ایشان دلیل اصلی تعریف می‌شود که عموم مردم و ملت عزیز و قاطبه مسئولین در موقعیت‌های مختلف و همواره، قدردان این علما بوده‌اند و نتیجه این قدرشناسی هم بی‌تردید، عنایت حضرت حق و گام برداشتن در مسیر سعادت و پیروزی در همه عرصه‌ها نظیر دفاع مقدس، تهدید، تحریم و غیره بوده است.

متأسفانه در روزهای اخیر و در آستانه سی‌وهفتمین بهار انقلاب اسلامی، در اقدامی حیرت‌انگیز و برخلاف اندیشه انقلاب و تکریم مردم عزیز و در گذرگاه حساس انقلاب، سرپرست فرمانداری نکا، در پاسخ نابجا به نقد دلسوزانه و هدایت‌گر برخی مراجع، درخصوص حرکت اضافه سرتیم مذاکره‌کنندگان هسته‌ای در قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا (شیطان بزرگ) در هنگام اهانت به رسول الله (ص) توسط دشمنان، این نقد علما را بر نتافته و در جسارتی آشکار، به اهانت آنان پرداخت.

جناب آقای استاندار!

این رفتار غیرقابل تحمل این مسئول که شما گمارده‌اید، نه تنها دل جامعه روحانیت را آزرد که باعث جریحه‌دار شدن احساسات مردم گردید که کمتر در این حد سابقه داشته است.

با محکوم کردن این گفتار و رفتار شنیع، تقاضا دارد با توجه به عدم تأیید کفایت وی از سوی مراجع ذی‌صلاح و دولت، برای مسئولیت فرمانداری شهر مکرم نکا، برخورد لازم صورت گرفته تا مردم و علما بدانند که مسئولین عالی نظام، به مراجع و علما باورمند هستند.

این نکته را یادآور می‌شود نامبرده طی برنامه‌ها و صحبت‌های متعدد، به تکریم اصحاب فتنه پرداخته و حتی در هنجارشکنی آشکار به نشست و برخاست با یکی از عوامل هتک کننده به ولایت می‌پردازد، انتظار دارد حضرتعالی که از جمله مسئولین مورد تأیید علما و ائمه جمعه استان می‌باشید، اقدام شایسته نسبت به آن انجام رسانید.

با سپاس جامعه روحانیت شهرستان نکا

رونوشت:

1- نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران

2- وزیر محترم کشور

3- نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان

4- فرماندهی محترم سپاه کربلا مازندران

5- مدیرکل محترم اطلاعات استان

6- امام جمعه شهرستان نکا


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : نامه سرگشاده جامعه روحانیت نکا به استاندار مازندران

نامه سرگشاده جامعه روحانیت نکا به استاندار مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر