صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در آستانه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات

دانه‎پاشی سیاسی در فضای فرهنگی مازندران

انتخابات خانه مطبوعات مازندران در حالی قرار است که 30 بهمن‌ماه برگزار شود که در این عرصه فرهنگی آرایش‌های سیاسی به شکل دانه‌پاشی برای اهل قلم رقم می‌خورد.

کد خبر : 18976

تاریخ انتشار : 28/11/1393 - 20:13


دانه‎پاشی سیاسی در فضای فرهنگی مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ 27 کاندیدای انتخابات شورای مرکزی خانه مطبوعات مازندران، در حالی خود را به این ماراتن نزدیک می‌بینند که قرار است اعضای شورای مرکزی، نماینده حدود 800 نفر از اعضای خانه مطبوعات استان باشند.

این روزها آرایش‌های سیاسی کاندیداهای این ماراتن فرهنگی در عرصه رسانه، به‌شدت شکل گرفته است و لابی‌های جور و واجور در قالب پیامک، نماهنگ، بُن خرید، شارژ سیم‎کارت و سفارش ... دیده می‌شود.

در پیامکی جالب از سوی یکی از کاندیداها آمده است: «نه ترن، نه ریل‌ها، اصل نیستند، اصل حرکت است، انسان نمی‌تواند به همه نیکی کند ولی می‌تواند نیکی را به همه نشان دهد، ایام پر برکت داشته باشید.»

ما هم از این همکار رسانه‌ای بابت این پیامک امیدبخش سپاسگزاریم، او عرصه انتخابات مطبوعات مازندران را به سمت‌وسوی فرهنگی هدایت کرد اما اگر فقط تبریک ایام بود و پیامک‌ امیدبخش، ما همچنان بعد از پنج‎شنبه سرنوشت‌ساز هم منتظر پیامک وی هستیم اما اگر تبلیغات بود، باید بدانیم که ما هم همانند او در این عرصه خاک خوردیم و رفتارهای اتوکشیده و شیک را در ایامی که منتسب به رأی دادن و رأی‌گیری است را بیشتر دیدیم، حداقل با خودمان صادق‌تر باشیم.

یا فردی دیگر پیامک داده: «با سلام و احترام خانه مطبوعات شهرستان ...؛ به مناسبت آغاز سی‎وهفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هدایایی را برای آن عزیز در عرصه رسانه در نظر گرفته است لذا برای دریافت آن از فردا به مدت دو روز به آدرس ... با در دست داشتن کارت شناسایی مراجعه فرمایید.»

با این متن یاد دانه‎پاشی مسئولان مازندران برای پرندگان مهاجر در منطقه ازباران فریدونکنار افتادم که قرار بود با حضور مردم برگزار شود اما مسئولان با جیب پر از دانه به سمت پرندگان رفتند، حال این مسئله سیاسی است و یا آن، قضاوت با خودتان.

هشدار انتخابات خانه مطبوعات، یک انتخابات کاملاً صنفی و فرهنگی است، بدون هیچ آرایش سیاسی، بیاییم بیشتر فکر کنیم برای کمک به حل مشکلات صنفی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در صنفی که خانه است، صادقانه حرکت کنیم.

به‎امید آن روز... .


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دانه‎پاشی سیاسی در فضای فرهنگی مازندران

دانه‎پاشی سیاسی در فضای فرهنگی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر