صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیش بینی هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده

هوای ابری و بارش باران در انتظار روزهای آینده بهشهر

دمای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده با افت هشت درجه ایی با بارش باران روبرو خواهد بود.

کد خبر : 18908

تاریخ انتشار : 27/11/1393 - 13:05


هوای ابری و بارش باران در انتظار روزهای آینده بهشهر

به گزارش خط امید، امروز دوشنبه 27 بهمن ماه، شاهد آسمانی نیمه ابری به همراه وزش باد به سرعت 5 کیلومتر در ساعت و رطوبت هوا 61 درصد و احتمال بارش باران صفر درصد و به ترتیب با بیشینه و کمینه دمای  13 و 7 درجه سانتیگراد می باشد.

 

همچنین به گزارش هواشناسی فردا سه شنبه  28 بهمن نیز شاهد آسمانی نیمه ابری خواهیم بود که احتمال بارش باران در آن صفر درصد اعلام شده و سرعت باد 2 کیلومتر در ساعت و میزان رطوبت 60 درصد خواهد بود که با کمینه  7   بیشینه  13  درجه سانتیگراد روبرو هستیم.

 

بنابر  این گزارش پیش بینی وضع هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده به شرح ذیل می باشد:

 

اما روز چهار شنبه 29 بهمن با هوایی ابری همراه با 2 میلیمتر بارش و کمینه 6  بیشینه 11 سانتیگراد روبرو خواهیم بود، رطوبت هوا نیز  79 درصد و سرعت باد هم 3 کیلومتر در ساعت می باشد.

 

پنج شنبه 30 بهمن : با کمینه 7 و  بیشینه 10 درجه سانتیگراد هوایی ابری به همراه 1 میلیمتر بارش و رطوبت 84 درصد خواهیم داشت که  سرعت باد در این روز 3 کیلومتر در ساعت می باشد.

 

جمعه اولین روز اسفند را با احتمال 30 درصدی بارش با کمینه 7 و بیشینه 10 درجه  آغاز خواهیم کرد که  رطوبت هوا در این روز 85 درصد و سرعت باد نیز 3 کیلومتر در ساعت است.

 

شنبه 2 اسفند هم با افزایش احتمال بارش تا 95 درصد و رطوبت 96 درصد باید انتظار بارش رحمت الهی را داشته باشیم که کمینه 4 و بیشینه 8  درجه سانتی گراد و سرعت باد 6 کیلومتر در ساعت از اطلاعات هواشناسی دوم اسفند است.

 

این بارش‌ها با احتمال 95 درصد تا روز یکشنبه سه اسفند ادامه خواهد داشت، با کمینه هوای 3 و بیشینه 5 درجه سانتیگراد و همچنین سرعت باد 8 کیلومتر در ساعت یک روز سرد زمستانی را در پیش خواهیم داشت که البته رطوبت 94 درصدی هوا را نباید فراموش کرد.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : هوای ابری و بارش باران در انتظار روزهای آینده بهشهر

هوای ابری و بارش باران در انتظار روزهای آینده بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر