صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی در سایت شخصی خود خطاب به رئیس جمهور نوشت:

رونالدو را ول کن، غضنفر را بگیر!!!

مقیمی در سایت شخصی خود نوشت: ان‌شاءالله در زمان خودش با لحاظ نمودن مقتضیات زمان به مردم عزیز خواهیم گفت که چه بر سر این ملت می‌خواست بیاید که جلوگیری شد و چه سیگنال‌هایی از درون به دشمن داده شده تا دشمن روز به روز پر روتر شود و فشار بیشتری به ملت بیاورد.

کد خبر : 18891

تاریخ انتشار : 27/11/1393 - 12:14


رونالدو را ول کن، غضنفر را بگیر!!!

به گزارش خط امید، احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در یادداشتی که در سایت شخصی خود منتشر کرد از وضعیت دستگاه دیپلماسی کشور گلایه کرده و به صورت مبهم کلیدواژه‌هایی از خیانت در مسیر مذاکرات هسته‌ایی کشور را مطرح کرد.


همچنین در بخش دیگری از این یادداشت خطاب به رئیس جمهور، کوتاه آمدن وی در موضوع ابوطالبی را پذیرفتن ترورسیم خواندن فاتحین لانه جاسوسی  توسط غرب دانست که متن کامل این یادداشت را در زیر می خوانید:

 

آقای رئیس جمهور در هفتمین جشنواره بین‌المللی فارابی بار دیگر منتقدین و دلسوزان را مورد نوازش قرار داد و آنان را تلویحا دارای جسم ناسالم و معیوب‌العقل لقب داد.

 

البته برای ملت بزرگ ایران این‌گونه ادبیات از طرف رئیس‌جمهور کشور چیز جدیدی نیست، قبلا حواله جهنم، ترسو و بی‌سواد را دریافت کرده بودند. علی ایحال در چند سطر ما، بحث مذاکرات نمی‌گنجد، ان‌شاءالله در زمان خودش با لحاظ نمودن مقتضیات زمان به مردم عزیز خواهیم گفت که چه بر سر این ملت می‌خواست بیاید که جلوگیری شد و چه سیگنال‌هایی از درون به دشمن داده شده تا دشمن روز به روز پر روتر شود و فشار بیشتری به ملت بیاورد. اگر شهامت باشد و واقعیت به ملت گفته شود که چه داده شد و چه گرفته شد، مردم خود تصمیم خواهند گرفت.

 

اما سخن ما این‌ است که چگونه دیپلماسی خنده به خودش اجازه داد هم‌زمان با هتک حرمت پیامبر اعظم(ص)، به فرانسه سفر کرده و در آن شرایط بسیار ناراحت کننده با یکی از دقل‌بازان سیاست‌باز حامیی تروریسم یعنی وزیر خارجه امریکا، در یکی از خیابان‌های پاریس قدم زده، زشت‌تر زمانیکه نخست‌وزیر خبیث فرانسه کاریکاتور پیامبر اعظم(ص) را جلوی دوربین‌ها گرفت، دیپلماسی خنده غیرت و عظمت ملت ایران را نادیده گرفت و اعتراضی ننمود.

 

ما را به کت کج و عینک وارونه کاری نیست، خدشه به غیرت ملی ما مهم است.

 

آقای رئیس‌جمهور کاشکی در آن قدم زدن حداقل وعده انتخاباتی شما مبنی بر اعتبار پاسپورت ایرانی و انتخاب آقای ابوطالبی را حل می‌کردند. کوتاه آمدن شما در این موضوع یعنی پذیرفتن فاتحین لانه جاسوسی که امام عزیز آن را انقلاب دوم نامیدند، ترورسیم هستند.

 

آقای رئیس‌جمهور، از زمان شروع مذاکرات تا کنون آیا می‌توانید بشمارید دولت‌مردان چند گل به دروازه خودی زدند؟ فکر نمی‌کنم دیگر توپی مانده باشد، لطفا رونالدو را ول کن، غضنفر را بگیر!!!

  

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 27 بهمن 1393 - 13:59
  دهاتی

  نزدیک غروب آفتاب است و من صبح را دوست دارم.

  1 0
 • پاسخ به نظر دوشنبه 27 بهمن 1393 - 19:42
  sajjad

  احسنت به آقای مقیمی. عالی بود. خیلی عالی بود

  0 0
دیدگاه شما در مورد : رونالدو را ول کن، غضنفر را بگیر!!!

رونالدو را ول کن، غضنفر را بگیر!!!

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر