صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون امنیتی سیاسی استاندار مازندران:

دولت سیاست تقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرد

معاون امنیتی سیاسی استاندار مازندران گفت: امروز دولتی سر کار آمد که سیاست نقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرده است.

کد خبر : 18877

تاریخ انتشار : 27/11/1393 - 11:32


دولت سیاست تقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرد

به گزارش خبرنگار خط امید، علیرضا یونسی در یادواره شهدای دانش آموزی شهرستان بهشهر اظهار داشت: شهدا انسان‌های خدایی و آسمانی بودند که چند صباحی در این دنیا زندگی کردند، شهدا در بهشت‌های جاویدان و در همسایگی خدا به سر می‌برند و خوشا به حال کسانی که از تبار این شایستگان هستند.

 


وی با بیان اینکه انقلاب یعنی دگرگونی شدید و زیر و رو شدن گفت: ما انقلاب‌های گوناگونی نظیر اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و انقلاب سبز داریم که انقلاب سال 57 ما انقلاب اجتماعی بود، یعنی مردم از وضع موجود ناراضی و به دنبال تغییر آن وضع بودند.

 


معاون امنیتی سیاسی استاندار مازندران ادامه داد: شرایط بین المللی قبل از انقلاب شرایط خوبی نبود، برای مثال چرچیل در جنگ جهانی دوم که به ایران آمد اصلا شاه را تحویل نگرفت و در مصاحبه‌اش گفت: ما شاه و پدرش را روی کار آوردیم و خودمان هم بخواهیم بر می داریم.


یونسی با اشاره به اینکه 10 درصد از بهترین املاک ایران را به نام شاه سند می زدند تصریح کرد: مردم از وضعیت موجود بسیار ناراضی و از رژیم پهلوی نفرت داشتند، می بینیم که هم رضا و هم محمد رضا در خارج از ایران مردند و دفن شدند آنهم به علت انزجار مردم از آنها بود.

 


وی گفت: دنیای غرب و استکبار به دنبال یکپارچه سازی جهان هستند و می خواهند دنیا بر اساس مدل اخلاقی و سیاسی که آنها تعیین می کنند اداره شود برای همین مخالف کشور و نظام جمهوری اسلامی هستند و انواع جنگ و تحریم را بر ما تحمیل می کنند.

 


معاون استاندار با تاکید بر اینکه ما از مکتبی برخورداریم که از ازل تا ابد برای پیروانش پاسخ دارد خاطرنشان کرد: غرب از این نگران است که امروز جهانی سازی را ایران اسلامی دارد انجام می دهد، و از اینکه امروز همه محرومان جهان می گویند حرفی که ایران می زند درست است، می ترسند.

 


علیرضا یونسی افزود: امروز 6 کشور بزرگ جهان با پای خود به دور میز مذاکره آمدند و با یک نفر مذاکره می کنند، اگر ایران در خاورمیانه قدرت برتر نبود تا 100 سال دیگر هم به سوی ایران نمی آمدند و مذاکره‌ای که امروز سربازان نظام با قدرت‌های بزرگ جهان انجام می دهند یک جنگ است.

 


وی در پایان با اشاره به اینکه امروز دولتی سر کار آمد که سیاست نقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرده تاکید کرد: ما برای اینکه کشور مقتدر بمانیم باید به فناوری‌های روز دست پیدا کنیم و این جز با پرداختن به علوم تجربی به دست نمی آید.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دولت سیاست تقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرد

دولت سیاست تقابل با دنیا را به سیاست تعامل با دنیا تبدیل کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر