صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار قائم‌شهر:

نمایشگاه بین‌المللی مازندران در صورت برگزاری مجدد «نمایشگاه مبل»، پلمب می‌شود

فرماندار قائم‌شهر با انتقاد از برگزاری نمایشگاه‌های پی‌در‌پی مبل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران واقع در قائم‌شهر گفت: در صورت تکرار، درب نمایشگاه پلمپ می‌شود.

کد خبر : 18876

تاریخ انتشار : 27/11/1393 - 11:29


نمایشگاه بین‌المللی مازندران در صورت برگزاری مجدد «نمایشگاه مبل»، پلمب می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر _ مهدی محمدی بعدازظهر دیروز در جلسه کارگروه اشتغال قائم‌شهر با تاکید بر پرهیز کردن از دادن آمار غلط، اظهار داشت: با در دست داشتن آمار واقعی، می‌توانیم بسیاری از مشکلات را برطرف و فرصت شغلی مناسبی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه نباید نمایشگاه مبل تا پایان سال آتی در محل نمایشگاه بین‌المللی قائم‌شهر برپا شود، افزود: تعداد نمایشگاه‌های مبلی که در قائم‌شهر برپا می‌شود بسیار زیاد است که با نارضایتی فروشندگان مبل شهرستان همراه بوده که در صورت برگزاری مجدد، این نمایشگاه پلمپ می‌شود.

* حضور رؤسای بانک‌ها در کارگروه اشتغال

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی قائم‌شهر مهم‌ترین مسئله موجود در این کارگروه را پیگیری وضعیت اشتغال و توسعه آن در آینده دانست و گفت: بحث ایجاد اشتغال، نیازمند حمایت‌های دولت تدبیر و امید است.

حسن فلاحی حضور روسای بانک را در این کارگروه موثر دانست و افزود: حضور این افراد باعث می‌شود تا از تسهیلات کم‌بهره برای خوداشتغالی استفاده کنیم.

همچنین رییس کمیته امداد امام(ره) شهرستان قائم شهر، با اشاره به ضوابط بانک‌ها برای وام‌های بالای ده میلیون تومان، ارائه ضامن را مهم‌ترین دغدغه افراد تحت پوشش این کمیته برای دریافت تسهیلات اشتغال اعلام کرد.

ابوالحسن رنجبر از معرفی 271 نفر به بانک‌های زیربط، برای دریافت وام خود‌اشتغالی اشاره و تصریح کرد: تا امروز 246 نفر موفق شده‌اند تا از این وام استفاده کنند.

* بیمه افراد فاقد مهارت قالی‌بافی حذف می‌شود

رئیس شعبه یک تامین اجتماعی قائم‌شهر به نقص قانون پیرامون مواردی نظیر بیمه قالی‌بافان اشاره کرد و گفت: از 227 بازدید صورت گرفته، 108 نفراز افراد بیمه شده واجد شرایط بیمه قالی‌بافی هستند و بیمه مابقی افراد به صورت اتوماتیک حذف شده است.

علیرضا اخوان با بیان اینکه بازرسان به دلایل مختلف عدم اشتغال این افراد را تایید می‌کنند، خاطرنشان کرد: نبود دار قالی، نبود احراز شرایط قالی‌بافی، نداشتن جواز کسب فعال، اشتغال بر شغل دیگری و... از مواردی بود که عدم تایید اشتغال از سوی بازرسان را به همراه داشت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : نمایشگاه بین‌المللی مازندران در صورت برگزاری مجدد «نمایشگاه مبل»، پلمب می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی مازندران در صورت برگزاری مجدد «نمایشگاه مبل»، پلمب می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر