صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

300 میلیون مردم برای امام‎زاده خرج کردند، 5 میلیون اوقاف!/بلاتکلیفی 8 ساله یک جاده روستایی

رئیس شورای روستای مهلبان فریدونکنار گفت: این روستا یک امامزاده دارد که حدود 300 میلیون تومان تا به این لحظه برای آن هزینه شده است و مدیرکل اوقاف با وجود اینکه بارها به این روستا آمده‌اند اما تنها 5 میلیون تومان کمک کرده‌اند و کار دیگری صورت نداده‌اند.

کد خبر : 18864

تاریخ انتشار : 27/11/1393 - 09:48


300 میلیون مردم برای امام‎زاده خرج کردند، 5 میلیون اوقاف!/بلاتکلیفی 8 ساله یک جاده روستایی

به گزارش خط امید، داریوش گرجی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به عملکرد این شورا در روستا، اظهار داشت: جاده دسترسی به شهر به طول 1500 و عرض 8 متر از پروژه‌های ملی است که از اعتبارات تملک دارایی بهره می‌برد و تا یک ماه دیگر آسفالت می‌شود.

وی تصریح کرد: این آسفالت حدود 2500 تن آسفالت مصرف می‌شود که 140 میلیون تومان آن از سوی نماینده مجلس و مابقی از طریق خودیاری هزینه می شود.

رئیس شورای روستای مهلبان فریدونکنار همچنین با اشاره به اجرای طرح هادی روستا، گفت: 70 درصد طرح هادی تا به امروز در روستای مهلبان انجام شده که حدود 30 درصد آن را نیز ما متقبل شده‌ایم.

گرجی در ادامه به بهسازی و آسفالت ورودی باشگاه ورزشی تا ابتدای روستا به متراژ 300 متر اشاره و خاطرنشان کرد: 50 میلیون تومان از این پروژه از سوی بنیاد مسکن پرداخت می شود و قرار است این کار تا آغاز سال 94 انجام شود.

وی همچنین به برق‌دار کردن 2800 متر زمین کشاورزی خبر داد و گفت: 100 هکتار از زمین‌های کشاورزی ما دلیل دوری از آب‌بندان و نبود رودخانه با مشکلات آبیاری روبه‌رو هستند که برای تامین آب مورد نیاز خود منتظر بارندگی می مانند.

رئیس شورای روستای مهلبان فریدونکنار افزود: برق‌دار کردن 2800 متر زمین کشاورزی حدود 350 میلیون تومان هزینه در برداشته است.

وی همچنین از درخواست احداث پارک به متراژ 1500 متر در روستا خبر داد و گفت: برای احداث سالن سرپوشیده نیز 300 میلیون تومان هزینه شد.

گرجی با اشاره به مهم‌ترین دغدغه‌های مردم روستا، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین دغدغه مردم در این روستا جاده بین مزارع، پارک و جاده ورودی به روستا است که 8 سال از روند تکمیل کردن آن گذشته است و هیچ عملی نیز صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: با وجود آنکه نماینده مجلس در این زمینه قول‌های خوبی هم داد اما هیچکدام محقق نشد و ما همچنان به آینده امید داریم.

گرجی با اشاره به اینکه مسئولان به قول‌های خود عمل کنند، اظهار داشت: می خواهیم به این مردم که از ابتدای انقلاب تاکنون در تمامی صحنه‌ها حاضر بودند، خدمت کنیم و حق مردم این روستا که 5 شهید، سه آزاده و 10ها رزمنده تقدیم انقلاب کرده است، بیشتر از این موارد است.

وی گفت: روستای مهلبان یک امامزاده دارد که حدود 300 میلیون تومان تا به این لحظه برای آن هزینه شده است و مدیرکل اوقاف با وجود اینکه بارها به این روستا آمده‌اند اما تنها 5 میلیون تومان کمک کرده‌اند و کار دیگری صورت نداده‌اند. 

  

دیدگاه شما در مورد : 300 میلیون مردم برای امام‎زاده خرج کردند، 5 میلیون اوقاف!/بلاتکلیفی 8 ساله یک جاده روستایی

300 میلیون مردم برای امام‎زاده خرج کردند، 5 میلیون اوقاف!/بلاتکلیفی 8 ساله یک جاده روستایی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر