صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / مسئول بسیج دانشجویی بهشهر:

اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق بشمار می آید

مسئول بسیج دانشجوئی شهرستان بهشهر با اشاره به این که اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق است گفت:اردوهای جهادی برای محرومیت‌زدایی و نهادینه کردن روحیه و تفکر جهادی و بسیجی در جامعه است.

کد خبر : 1877

تاریخ انتشار : 17/05/1392 - 12:03


اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق بشمار می آید

به گزارش خط امید بهشهر، قربانی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بهشهر درگفتگو با خبرنگار خط امید گفت: اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق برای مشارکت دانشجویان در راستای حضور و خدمت در مناطق محروم و دور افتاده کشور است.

 
مسئول بسیج دانشجوئی شهرستان بهشهر محرومیت‌زدایی را یکی از اهداف اردوهای جهادی برشمرد و افزود : با برگزاری این اردوها روحیه و تفکرجهادی و بسیجی و در جامعه نهادینه می شود.
قربانی گفت: دانشجویان علاوه بر فعالیت جهادی زبان گویای این روستاها شده و مانند یک سفیر کمبودها و مشکلات این روستاها را به گوش مسئولین می رسانند تا مسئولین شهرستان بتوانند خدمات بهتری را به مناطق محروم و دور افتاده ارائه کنند.
 
وی ادامه داد: دانشجویانی که نزدیک به 15 شبانه‌روز به دور از تعلقات مادی و دنیایی در فعالیت های فرهنگی و عمرانی اردوهای جهادی شرکت می‌کنند، از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و در آینده با آگاهی بیشتری کارهای اجرایی کشور را در دست می گیرند.

مسئول بسیج دانشجویی بهشهر تأکید کرد: امروزه مسئولان کشوری به اهمیت و نیاز اردوهای جهادی در کشور پی برده‌ و به این نتیجه رسیده‌‌اند که اردوهای جهادی یکی از راه‌های پیشبرد اهداف و محقق شدن سند چشم اندار نظام است که در آن با همت بالای جوانان و با حداقل هزینه، پروزه هایی با کیفیت نسبتا بالا به بهره‌برداری می‌رسد.
 
قربانی در پایان گفت: به برکت وجود این جوانان روزی خواهد رسید که اردوهای جهادی در کشورهای مسلمان و مستضعف برگزار خواهد شد. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 20 مرداد 1392 - 23:32
  irani

  مسئول بسیج دانشجویی بهشهر چیزای دیگه ای هم میتونن بگن...... مث اینکه : من کاری نمیتونم انجام بدم..مشکل از بالاست...دست ما نیست....نماز اول وقت مهم نیست.....ساز و تمبک توی دانشگاه جزو کارای فرهنگیه و.....؟!!! آب پاشی روی هم در جمع عمومی، دخترا وپسرا اونم توی اردوی جهادی ربطی به ما نداره ..... مراسم درختکاری مختلط آقایون و خانوما اونم با شادی و خنده ربطی به ما نداره ......... بـــــــــــــــــــــــــــله ..... این گفتگو هم واسه گزارش کاری لابد ..... و "اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق بشمار می آید" یعنی کشک ...بادمجون

  1 0
دیدگاه شما در مورد : اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق بشمار می آید

اردوهای جهادی یک الگو و مدل فرهنگی موفق بشمار می آید

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر