صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در بیانیه دانشجویان مسلمان شهرستان بهشهر مطرح شد؛

سکوت مدعیان حقوق بشر در حادثه چپل‌هیل، افتضاحی دیگر برایشان ببار آورد

دانشجویان مسلمان شهرستان بهشهر در خصوص شهادت دانشجویان حادثه چپل هیل بیانیه صادر کردند.

کد خبر : 18769

تاریخ انتشار : 25/11/1393 - 15:05


سکوت مدعیان حقوق بشر در حادثه چپل‌هیل، افتضاحی دیگر برایشان ببار آورد

به گزارش خط امید، جمعی از دانشجویان مسلمان دانشگاه‌های شهرستان بهشهر با انتشار بیانیه قتل سه دانشجوی مسلمان در منطقه چپل هیل کارولینای شمالی و سکوت غول‌های رسانه‌ای جهان در برابر آن را محکوم کردند.

 
قطعا جنایت قتل سه دانشجوی مسلمان در کارولینای شمالی تحت تاثیرسیاست‌های تبلیغی آمریکا، اسرائیل و کشور‌های غربی در راستای ترویج اسلام‌هراسی است و از طرفی پوشش گسترده حادثه ساختگی شارلی ابدو و سکوت معنادار غول‌های رسانه‌ای جهان در قبال این جنایت هولناک و کشتار مسلمانان بی دفاع در دنیا گواه همین موضوع است.

این برای اولین بار نیست که مسلمانان مورد هدف گلوله افراطیون نژاد پرست قرار می گیرند و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود اما اینبار آنها نه تنها نتوانستند خوی وحشی گری و خشونت طلبی‌های خود را پنهان کنند بلکه افتضاحی دیگر برایشان ببار آمد و برای همیشه نامشان را به عنوان ناقضین حقوق بشر در تاریخ ثبت کرد.

همانطور که رهبر فرزانه ایران حضرت امام خامنه‌ای در نامه ای که خطاب به جوانان آمریکای شمالی فرمودند، تحقیر و ایجاد نفرت و ترس موهوم از «دیگری»، زمینه‌ی مشترک تمام آن سودجویی‌های ستمگرانه است، تلاش رسانه‌های غربی برای خشن نشان دادن اسلام و اسلام ستیزی، پرده‌ای بر روی تمام جنایت‌های وحشتناکی است که در غزه، لبنان، فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان و دیگر کشورهای مظلوم جهان مرتکب می شوند.
اما رسانه‌های غربی از این موضوع غفلت می کنند که روحیه حقیقت جویی در همه انسان‌ها زنده است و روزی حقیقت تمام تلاشهای صورت گرفته برای نشان دادن اسلام در جایگاه دشمنی ترسناک و همچنین تحریک احساس رعب و نفرت علیه این دین رحمت و مهربانی و بهره‌گیری از آن، بر ملا می شود.
ما دانشجویان مسلمان دانشگاه‌های شهرستان بهشهر ضمن محکوم کردن قتل سه دانشجوی مسلمان توسط فردی نژاد پرست و دست نشانده دولتهای زور و جانی که بارها نفرت خود از اسلام و حجاب را اعلام کرده بود، از دستگاه و مدیران قهرمان دیپلماسی کشور خواستار اعلام موضع جدی در برابر این جنایت و سکوت غول‌های رسانه‌ای جهان هستیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : سکوت مدعیان حقوق بشر در حادثه چپل‌هیل، افتضاحی دیگر برایشان ببار آورد

سکوت مدعیان حقوق بشر در حادثه چپل‌هیل، افتضاحی دیگر برایشان ببار آورد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر