صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر - 22

حجت الاسلام بابایی: آمریکا به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر گفت: آمریکا به دنبال توافق نیست، به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است و تا دستورات اسلام در این کشور اجرا می شود یقینا آمریکا با ما مخالفت می کند.

کد خبر : 18674

تاریخ انتشار : 22/11/1393 - 21:22


حجت الاسلام  بابایی: آمریکا به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است

حجت الاسلام سید محمد بابایی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: امروز این حضور پر شور و گسترده مردم مشت محکمی است بر دهان یاوه‌گویانی که در بخش‌های مختلف از جمله دیپلماسی و فرهنگ سنگ اندازی می کنند چراکه مردم، نظام جمهوری اسلامی را می خواهند.

 

وی در خصوص بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: غرب به دنبال مذاکره نیست حضرت آقا از روز اول فرمودند که من به این مذاکرات خوش بین نیستم اما دولت کار خودش را انجام دهد، چند روز گذشته هم فرمودند من با توافق خوب یعنی توافقی که منافع کشور و اصول و ارزش‌های نظام را زیر سوال نبرد موافقم.

 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه قطعا آنها دنبال منافع خودشان هستند ادامه داد: پس از ماه‌ها تلاش هیچ نتیجه‌ای در مذاکرات حاصل نشد و در آینده هم نخواهد شد چون آمریکا به دنبال توافق نیست، آمریکا به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است و تا دستورات اسلام در این کشور اجرا می شود یقینا آمریکا با ما مخالفت می کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : حجت الاسلام بابایی: آمریکا به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است

حجت الاسلام  بابایی: آمریکا به دنبال تعطیل کردن دستورات اسلام است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر