صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر - 20

امام جمعه بهشهر: حضور گسترده مردم نشانه رضایت از این انقلاب است

امام جمعه بهشهر گفت: این حضور گسترده و خروشان مردم نشان از رضایت آنها از این انقلاب و دست آورد‌های مادی و معنوی آن دارد.

کد خبر : 18672

تاریخ انتشار : 22/11/1393 - 17:02


امام جمعه بهشهر: حضور گسترده مردم نشانه رضایت از این انقلاب است

حجت السلام سید عربعلی جباری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن امروز در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص دست آوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت:انقلاب اسلامی  در بین همه انقلاب ‌های دنیا به لحاظ دست آوردهایی که تا کنون داشته است چه دست‌آوردهای مادی و چه دست‌های معنوی بی نظیر است.

 

 

وی افزود: مهمترین دست آورد معنوی انقلاب اسلامی طرح مسئله ولایت فقیه  و وجود مقام معظم رهبری است که بی نظیرترین دست آورد انقلاب اسلامی می باشد.

 

 

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: مردم ما امروز به مرحله بینش، معرفت، خوداتکایی و استقلال رسیدند و این نیز یکی دیگر از دست آوردهای انقلاب است و این حضور گسترده و خروشان مردم نشان از رضایت آنها از این انقلاب و دست آورد‌های مادی و معنوی آن دارد.

 

 

حجت الاسلام جباری در خصوص مذاکرات هسته‌ای تاکید کرد: فصل الخطاب ملت ما مقام معظم رهبری است ما مذاکره را در مجموع می پذیریم توافقی که بخواهد به دست آوردهای انقلاب اسلامی لطمه وارد کند و یا ملت مارا در دنیا به تحقیر وا بدارد این توافق را خوب نمی دانیم و اگر قرار است توافق بد بشود به گفته مقام معظم رهبری توافق نشود بهتر است.

 

 

وی تصریح کرد: حتما از سوی استکبار نقشه‌ای برای دو مرحله ایی کردن توافقات وجود دارد و رهبری به خوبی این موضوع را درک کرده و اعلان کردند که ما توافق کلی را قبول داریم. 

  

دیدگاه شما در مورد : امام جمعه بهشهر: حضور گسترده مردم نشانه رضایت از این انقلاب است

امام جمعه بهشهر: حضور گسترده مردم نشانه رضایت از این انقلاب است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر