صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر – 15

مجتمع ورزشی شهدای کارگری بهشهر افتتاح شد

مجتمع ورزشی شهدای کارگری بهشهر پس از 8 سال با حضور معاون وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی افتتاح شد.

کد خبر : 18612

تاریخ انتشار : 21/11/1393 - 17:19


مجتمع ورزشی شهدای کارگری بهشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خط امید مجموعه ورزشی شهدای کارگری بهشهر در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور دکتر ملک‌محمد نجفی معاون وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی، علی بابایی مدیر کل تعاون مازندران، دکتر مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس، محمدتقی نورزاد فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان بهشهر افتتاح شد.

 

ملک محمد نجفی در آیین افتتاح این مجموعه ورزشی با بیان اینکه فراهم کردن امکانات ورزشی برای قشر زحمتکش کارگری وظیفه ما است گفت: این پروژه از جمله پروژه‌هاي ملي است در حدود 16 میلیارد ريال از اعتبارات ملی برای ساخت آن استفاده شده است.

 

وي اظهار داشت: در کل کشور تعدادی پروژه تحت عنوان ورزشگاه‌های کارگری  در نظر داریم که در استان مازندران و بهشهر این موضوع با همت بیشتری پیگیری شده است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری کامل این مجموعه باشیم.

 

معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی افزود: اين مجتمع ورزشي که ساخت آن از سال 85 آغاز شد و امروز شاهد افتتاح بخشی از این پروژه هستیم بمنظور فراهم آوردن بسترهای لازم برای تندرستی و سلامتی قشر محروم کارگر ساخته شده است چراکه ورزش اثرات بسیاری در روحیه، جسم و زندگی انسان دارد.

 

دکتر نجفی در پایان گفت: ان شاالله همه ملت با حضور عبادی خود در 22 بهمن به دنیا نشان می دهیم که ملت ایران هیچ وقت دست بسته نبوده و همیشه پشت نظام و اهداف انقلاب خواهد ایستاد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مجتمع ورزشی شهدای کارگری بهشهر افتتاح شد

مجتمع ورزشی شهدای کارگری بهشهر افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر