صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر – 12

متعادل باشیم و از حکومت هم تعادل را مطالبه کنیم / در کشور اشتباهاتی رخ می دهد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: علاوه بر اینکه ما باید در زندگی و رفتار متعادل باشیم، باید از حکومت هم همین تعادل را مطالبه بکنیم تا کشور از همه جهات رشد کند.

کد خبر : 18505

تاریخ انتشار : 19/11/1393 - 11:53


متعادل باشیم و از حکومت هم تعادل را مطالبه کنیم / در کشور اشتباهاتی رخ می دهد

به گزارش خبرنگار خط امید، علی قاسمی در مراسم جشن انقلاب که صبح امروز ویژه مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه در سالن توحید اداره آموزش و پرورش شهرستان بهشهر برگزار شد گفت: کشوری که مردمش احساس حقارت کنند، در برابر حاکمانش قیام و انقلاب می کنند بزرگترین ظلمی که به مردم قبل از انقلاب می شد وابستگی شدید کشور به ابر قدرت‌ها و به دنبال آن بی عدالتی بود که آزادی ملت را تهدید می کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: ما قبل از انقلاب به مراتب چیزی وحشتناک‌تر از فقر داشتیم، فقر از سر و روی جامعه می بارید و جامعه از لحاظ اعتدال کاملا فروپاشیده بود، از طرفی هم رژیم شاه اصلا به مذهب توجه‌ای نمی کرد که باعث شد مذهبیون جامعه هم از حکومت عصبانی شوند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: اعتراضات در سال 57 اوج گرفت و بیش از 90درصد مردم به خیابان ‌ها آمده و در برابر رژیم قیام کردند و در مقابل گلوله و ارتش ایستادند که در نهایت انقلاب شکل گرفت و اداره کشور به دست خود مردم و شما فرزندان انقلاب افتاد.

 

قاسمی تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی که محصول انقلاب سال 57 است ممکن است اشکالاتی داشته باشد و کسی ادعا نمی کند هیچ گونه اشکالی در کشور وجود ندارد، حتی مقام معظم رهبری که بالاترین و بزرگترین مسئول کشور هستند هیچ وقت ادعا نکردند که در کشور اشکالی وجود ندارد.

 

این مسئول آموزشی استان با بیان اینکه در کشور اشتباهاتی رخ می دهد خاطرنشان کرد: مطمئن باشید که اگر خطایی وجود دارد با خطاکار برخورد می شود، امروز ایران مستقل ترین کشور در دنیا است، وقتی رهبر ما و حکومت ما تصمیم می گیرد یعنی همه فرزندان این ملت تصمیم می گیرند.

 

وی توصیه کرد: ما باید به لحاظ شخصی متعادل باشیم، نباید به یک بخش زندگی به اندازه‌ای توجه کنیم که بخش دیگر را فراموش کنیم، برخی آنقدر به باطن خود توجه می کنند که ظاهر زندگی را فراموش و برخی هم فقط به دنبال ظاهر زندگی می روند که باطن خود را فراموش می کنند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تاکید کرد: علاوه بر اینکه ما باید در زندگی و رفتار متعادل باشیم، باید از حکومت هم همین تعادل را مطالبه بکنیم، از حاکمان درخواست کنیم که در تصمیم گیری و برنامه‌ها متعادل باشند و همه نیازهای جامعه را به تناسب نیازهای کشور ببینند تا کشور از همه جهات رشد کند.

 

این مسئول اظهار داشت: وظیفه حکومت این است که طوری جامعه را اداره کند تا تمام نیازهای افراد جامعه بدرستی برآورده شود اگر حکومت به یک قسمت توجه کند و به بخش دیگر بی توجه باشد بی‌عدالتی  رخ می دهد.

 

علی قاسمی در پایان گفت: اگر ما مردم متعادل و حکومت متعادلی داشته باشیم می‌توانیم انقلاب اسلامی را به اهداف خود برسانیم و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را که محصول انقلاب اسلامی است پاس بداریم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : متعادل باشیم و از حکومت هم تعادل را مطالبه کنیم / در کشور اشتباهاتی رخ می دهد

متعادل باشیم و از حکومت هم تعادل را مطالبه کنیم / در کشور اشتباهاتی رخ می دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر