صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آخرین اخبار از هواپیمای مفقودشده/حضور کاردار عربستان در رامسر+تصاویر خلبان و سرنشین عربستانی

کاردار عربستان هم جهت پیگیری سرنوشت تبعه این کشور که به دلیل سقوط هواپیمای تفریحی از دوشنبه مفقود شده به رامسر سفر کرده است.

کد خبر : 18501

تاریخ انتشار : 19/11/1393 - 10:59


آخرین اخبار از هواپیمای مفقودشده/حضور کاردار عربستان در رامسر+تصاویر خلبان و سرنشین عربستانی

به گزارش خط امید بهشهر _ چند روز پیش بود که اعلام شد یک فروند کایت تفریحی فرودگاه رامسر با دوسرنشین بر فراز آسمان رامسر در منطقه دریایی ناپدید شد.

رستم زرودی، مدیرکل مدیریت بحران مازندران در همین رابطه اظهار داشت: یک فروند هواپیمای کوچک آموزشی ـ تفریحی متعلق به یکی از شرکت‌های خصوصی، از رامسر به سمت گیلان در حرکت بود که به علت مه غلیظ و کاهش دید به ۸۰۰ متر در زمان ترافیک، ارتباط آن با برج مراقبت قطع و تا این ساعت هیچ خبری دریافت نشده است.

وی تصریح کرد: این هواپیمای دو منظوره (تفریحی و آموزشی)، یک مسافر برای هدف گردشگری داشت که خلبان هواپیما ایرانی و نام او مهدی قلی است، مسافر هواپیما نیز تبعه عربستان بوده و حبییب بن شعیب بن محمد خبیت نام دارد.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران تصریح کرد: غیر از تلاش‌هایی که در استان گیلان برای یافتن هواپیمای مفقود شده در حال انجام است، اکیپ‌های مختلفی از هلال‌احمر، محیط‌بانی، جنگلبانی، دریابانی، نیروهای مردمی و هیئت کوهنوردی مازندران نیز در حوزه دریایی و جنگلی در حال جست‌وجوی این هواپیما هستند.

بنا بر گزارش‎های رسیده، کاردار عربستان هم جهت پیگیری سرنوشت تبعه این کشور که به دلیل سقوط هواپیمای تفریحی از دوشنبه مفقودشده به رامسر آمده است.

سایت نیمه‎پر رامسر در این‎باره نوشت: با وجود اینکه نیروهای امدادی در حال انجام عملیات پیدا شدن ردی از خلبان و سرنشین هواپیمای تفریحی سقوط کرده در دریای مازندران هستند، امروز عکس های خلبان و تبعه عربستانی در فضای مجازی منتشر شد.

خلبان هواپیمای سقوط شده در رامسر نام او علیرضا زاد مهدی قلی است و مسافر هواپیما نیز تبعه عربستان بوده و حبییب بن شعیب بن محمد خبیت نام دارد.

 

PhotoGrid_1423217040948

PhotoGrid_1423217091752

PhotoGrid_1423217124293

PhotoGrid_1423217161773

 

PhotoGrid_1423217221460

 

این سایت محلی همچنین گزارش داد که رستم زرودی در جمع مسئولان رامسر گفت: پروازهای تفریحی یکی از زمینه های جذب گردشگر در رامسر است.

وی افزود: بعد از تلاش های بی دریغ امدادگران و نیروهای مردمی امروز نیز بخش جلویی هواپیما پیدا شده است و امدادگران در همان حوزه مشغول فعالیت برای پیدا شدن مفقودین این حادثه هستند.

وی بیان داشت: در حال حاضر عملیات سطحی با پاکسازی کامل تمام شده است و عملیات زیر سظحی نیز با استفاده از غواصان و صیادان بومی در حال انجام است.

زرودی بیان داشت: به علت مه غلیظ و مواج بودن دریا در روز پنج شنبه عملیات نیروهای امدادگر به کندی پیش می رفت که با مساعد  شدن هوا و ارتفاع موج دریا عملیات در حال انجام است.

مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران در رامسر گفت: از عصر امروز با کم شدن ارتفاع موج دریا، دستگاه اسکنر از بندر نوشهر به منظور تسریع در پیدا شدن مفقودین حادثه سقوط هواپیما وارد رامسر می شود.


منبع : نیمه پر رامسر

 

  

دیدگاه شما در مورد : آخرین اخبار از هواپیمای مفقودشده/حضور کاردار عربستان در رامسر+تصاویر خلبان و سرنشین عربستانی

آخرین اخبار از هواپیمای مفقودشده/حضور کاردار عربستان در رامسر+تصاویر خلبان و سرنشین عربستانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر