صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی نکا:

هیچ سرقتی از بانک نشد/سارقان فقط شیشه‎ها را شکستند و دزدگیر آهنی را بریدند

فرمانده انتظامی نکا با بیان اینکه شیشه‌های شکسته‌شده و آهن‌های بریده‌شده حفاظ بانک، به صراحت، خبر از موفقیت در ورود به بانک را می‌دهد، گفت: با وجود شرایط پیش‌آمده، هیچ مبلغ و مدرکی از صندوق‌ها و خودپرداز بانک برداشته نشده است.

کد خبر : 18482

تاریخ انتشار : 18/11/1393 - 22:23


هیچ سرقتی از بانک نشد/سارقان فقط شیشه‎ها را شکستند و دزدگیر آهنی را بریدند

به گزارش خط امید، حسن فلاح در گفت‌وگو با نکاآنلاین در رابطه با اخبار منتشره از ورود سارقان به بانک ملی شعبه امامت این شهرستان، اظهار داشت: مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد این خبر وجود دارد، این است که هیچ‎گونه سرقتی از این بانک، چه در بحث وجه نقد و چه در مورد مدراک بانکی صورت نگرفته و این اقدام سارقان کاملاً بی‌نتیجه بود.

وی با اعلام اینکه در ساعت 23 و 23 دقیقه، پنجشنبه 16 بهمن، گشت نیروی انتظامی شهرستان با عبور از مقابل بانک ملی شعبه امامت به وجود شرایط غیر عادی در این بانک مشکوک‎شده و با اعلام گزارش به ستاد، با حضور به‎هنگام در صحنه به بررسی آنچه روی داد، پرداختند.

فرمانده انتظامی نکا با بیان اینکه شیشه‌های شکسته‌شده و آهن‌های بریده‌شده حفاظ بانک، به صراحت، خبر از موفقیت در ورود به بانک را می‌دهد، تصریح کرد: با وجود شرایط پیش‌آمده، هیچ مبلغ و مدرکی از صندوق‌ها و خودپرداز بانک برداشته نشده است.

فلاح گفت: با وجود موفقیت سارقان در قطع کردن آژیر و سیستم حفاظتی بانک، به منظور عدم آگاهی نیروی انتظامی و مردم از این اتفاق، خوشبختانه حضور به موقع گشت‌های نیروی انتظامی در منطقه، نقشه‌های سارقان را ناکام گذاشته و از اقدامات بعدی آنان جلوگیری کرده است.

این مسئول با ابراز تأسف از سیستم امنیتی نسبتاً ضعیف این شعبه، افزود: حضور نداشتن یک نگهبان در آنجا، از جمله مشکلات حفاظتی این شعبه بود که پیش‌تر مورد تأکید و تذکر قرار گرفته بود، البته این موضوع در دست برررسی قرار داشت که متأسفانه با این حادثه روبرو شدند.

وی با تذکر جدی به کارکنان شعب بانک‌ها در سطح شهرستان، خواستار دقت ویژه به هنگام ورود و خروج کارکنان و توجه بیشتر به مسائل حفاظتی، چه در زمان حضور و چه در زمان عدم حضور افراد در بانک شد.

فلاح با اشاره به اینکه بررسی‌های تکمیلی توسط نیروهای متخصص در دست اقدام است، خاطرنشان کرد: پس از پایان بررسی و نتیجه گزارش تکمیلی، اطلاع‌رسانی کامل این موضوع انجام می‌گیرد، لذا رسانه‌ها و مردم، در خصوص اینگونه اتفاقات، ملاک را بر گزارش‌های نیروی انتظامی قرار داده و بدون توجه به شایعات، به این نهاد در انجام وظیفه کمک کنند.

وی در پایان با بیان اینکه گشت‌های نیروی انتظامی از زمان سرقت از این بانک تاکنون به دنبال دستگیری سارقان هستند، تاکید کرد: قطعاً با عملکرد به‌هنگام نیروی انتظامی، به زودی این سارقان دستگیر می‌شوند. 

  

دیدگاه شما در مورد : هیچ سرقتی از بانک نشد/سارقان فقط شیشه‎ها را شکستند و دزدگیر آهنی را بریدند

هیچ سرقتی از بانک نشد/سارقان فقط شیشه‎ها را شکستند و دزدگیر آهنی را بریدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر