صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر – 9

فرزند شهید هاشمی نژاد: دست‌آورد‌های انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری است

فرزند شهید هاشمی نژاد گفت: ایران به جایی رسیده است که فقط در یک موضوع هسته‌ای بیش از 13 سال، 6قدرت جهانی را به دنبال خود می کشاند و این قدرت قطعا با شکل دیپلماسی، حرف و هنرهای دیپلماتیک شکل نگرفته است بلکه یک کشور به میزان اعتبار و نقش آفرینی که در دنیا دارد می تواند چنین جایگاهی داشته باشد و این دست‌آورد مهم انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری انقلاب است.

کد خبر : 18408

تاریخ انتشار : 15/11/1393 - 19:40


فرزند شهید هاشمی نژاد: دست‌آورد‌های انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری است

به گزارش خبرنگار خط امید یادواره شهدای دانش آموز شهرستان بهشهر با گرامیداشت دهه فجر، ظهر امروز با سخنرانی سید محمدجواد هاشمي نژاد مدیر فرهنگی آستان قدس رضوی و با حضور مسئولین شهرستان و خانواده شهدا در سالن بصیرت این شهرستان برگزار شد.

 

سید محمدجواد هاشمي نژاد با بیان اینکه انقلاب سال 57 دست‌آوردهای فراوانی بهمراه داشت گت: امروز کشور ما نقش تعیین کننده‌ای را در منطقه ایفا می کند و دشمنان ما هم به این موضوع اذعان دارند که اگر جمهوری اسلامی ایران در هر طرحی که بخواهد در خاورمیانه اجرا شود حضور نداشته باشد آن طرح پیشاپیش شکست خورده است.

 

وی ادامه داد: کشور ایران به جایی رسیده است که فقط در یک موضوع هسته‌ای بیش از 13 سال، 6قدرت جهانی را به دنبال خود می کشاند و این قدرت قطعا با شکل دیپلماسی، حرف و هنرهای دیپلماتیک شکل نگرفته است بلکه یک کشور به میزان اعتبار و نقش آفرینی که در دنیا دارد می تواند چنین جایگاهی داشته باشد و این دست‌آورد مهم انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری انقلاب است.

 

مدیر فرهنگی آستان قدس رضوی تصریح کرد: امروز پس از گذشت 36 سال شاهد این هستیم که کشور های منطقه از ایران تقاضای کمک کرده و به عنوان یک حامی از ایران یاد می کنند که نشان دهنده قدرت ایدئولوژیک و تفکر کشور ما است وباید از این موضوع به عنوان یکی از دست‌آوردهای مهم انقلاب اسلامی یاد کرد.

 

 

دبیر کل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور) افزود: اگر بخواهیم همه داشته های خود را در یک جمله خلاصه کنیم این حرف عبرت آمیز اوباما است که " اگر به من بود اجازه نمی دادم که حتی یک پیچ و مهره از کارخانه هستی ایران باقی بماند اما چه کنیم که ما این امکان را نداریم " و این ثمره به میدان آمدن اعتقادات مذهبی این مردم و خون های پاک و مطهری است که به زمین ریخته شد.

 

فرزند شهید هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: 36 سال است که دشمن تمام تلاش خود را کرد تا نظام را از پویایی بیاندازد اما نتوانست بر این موضوع فائق شود و این نقطه پیروزی ما است و باید همواره نگاه ما به مرکزیت نظام یعنی ولایت فقیه باشد چراکه دشمن برای هرکدام از گرایش‌های سیاسی ما، برای دانش آموزان ما، برای مسئولین ما، برای خانواده‌های شهدای ما نقشه و برنامه دارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : فرزند شهید هاشمی نژاد: دست‌آورد‌های انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری است

فرزند شهید هاشمی نژاد: دست‌آورد‌های انقلاب نتیجه گره خوردن اعتقادات مردم با رهبری است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر