صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حضور آیت‎الله جوادی‎آملی:

جوانان مازندران همیشه موفق بوده‎اند/آمار زیاد فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به مشکلاتی که در حوزه اشتغال استان وجود دارد، گفت: میزان فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران بسیار زیاد است.

کد خبر : 18385

تاریخ انتشار : 15/11/1393 - 12:04


جوانان مازندران همیشه موفق بوده‎اند/آمار زیاد فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ حبیب حسین‌زادگان، بعدازظهر سه‎شنبه در دیدار حضرت آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی با مسئولان و ورزشکاران بسیجی استان مازندران در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، اظهار داشت: بیش از هزار و ۴۰۰ ورزشکار بسیجی سازمان‎یافته در مازندران در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه ورزش روستایی مازندران افزود: در حوزه ورزش روستایی برنامه‌های منسجمی انجام شد ولی در حوزه ورزش شهری نیاز به توجه بیشتری در مازندران داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به موفقیت ورزشکاران استان مازندران در مسابقات بازی‌های آسیایی اشاره داشت و بیان کرد: 10 نفر از ورزشکاران استان در مسابقات آسیایی موفق به کسب مدال شدند.

این مسئول در ادامه با اشاره به نقش مهم مازندران در دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در حوزه ورزش نیز جوانان مازندران نقش اثرگذار و موفقی داشتند.

حسین‌زادگان درباره موفقیت ورزشکاران مازندرانی در مسابقات پاراآسیایی، بیان کرد: قابلیت ورزشکاران مازندرانی در این بخش بالا بوده و ورزشکاران جانباز و معلول نیز عملکرد موفقیت‎آمیزی داشتند.

وی درباره اقدامات انجام‎شده در حوزه جوانان این اداره‎کل، گفت: جوانان مازندران، همیشه موفق بوده‌اند و مایه افتخار و آبروی ایران اسلامی هستند، در حوزه علم و فناوری نیز جوانان ما، پتانسیل مناسبی در کشور دارند که نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولان هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به مشکلاتی که در حوزه اشتغال استان وجود دارد، خاطرنشان کرد: میزان فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران بسیار زیاد است.

حسین‌زادگان ادامه داد: برای رفع مشکل بیکاری فارغ‎التحصیلان، نیاز به همت و عزم ملی است.

این مسئول تصریح کرد: در حوزه جوانان ۲۱ دستگاه مسئولیت دارند که نیاز است هم‌گرایی بین ادارات در این زمینه انجام شود.

وی در ادامه به همکاری سازمان بسیج با ورزشکاران اشاره کرد و گفت: ورزشکاران مازندران در غالب ارودهای راهیان نور، برنامه منسجمی را در دستور کار دارند و تلاش داریم تا در این اردوها منش پهلوانی و مردانگی تبیین شود.

حسین‌زداگان در ادامه به همکاری اداره‎کل ورزش و جوانان مازندران با سپاه کربلای مازندران اشاره کرد و گفت: اقدمات فرهنگی مشترکی در برنامه کاری قرار دارد، تلاش داریم که معضلات فرهنگی را در میان ورزشکاران، با ترویج فرهنگ دینی، مرتفع کنیم.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : جوانان مازندران همیشه موفق بوده‎اند/آمار زیاد فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران

جوانان مازندران همیشه موفق بوده‎اند/آمار زیاد فارغ‎التحصیلان بیکار در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر