صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی تاکید کرد:

روحاني با ارائه ليست پيشنهادي ، قدرت برنامه‌ريزي خود را نشان داد

نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي گفت: اكثريت وزراي پيشنهادي دكتر روحاني افرادي باسابقه، با تجربه و امتحان پس داده هستند و به لحاظ تحصيلات، مدارج و سابقه كار، توانمندي هاي لازم را دارند.

کد خبر : 1832

تاریخ انتشار : 16/05/1392 - 11:12


روحاني با ارائه ليست پيشنهادي ، قدرت برنامه‌ريزي خود را نشان داد

به گزارش خط امید احمدعلي مقيمي در بهشهر افزود: دكتر روحاني با ارائه ليست وزراي پيشنهادي خود در مراسم تحليف، قدرت برنامه‌ريزي خود را نشان داد و مجلس نيز تلاش مي كند در اسرع وقت بررسي برنامه و كارنامه وزراي پيشنهادي دولت يازدهم را به نتيجه برساند.
نايب رييس كميسيون عمران مجلس گفت: مردم با انتخاب دولت اعتدال، تدبير و اميـد، خواستار حل مشكلات اقتصادي خصوصا تورم هستند و از اين رو بايد در مجلس شوراي اسلامي تلاش كنيم افراد دلسوز، مدير، مدبر، امتحان پس داده و افرادي كه حفظ و صيانت از ارزش هاي انقلاب و ولايت پذيري را سرلوحه كار خود قرار مي دهند، وارد كابينه دولت شوند .
وي افزود: در بعضي از وزارتخانه‌هاي كليدي كه در عرصه اقتصاد و سياست‌خارجي نقش والايي دارند از افرادي استفاده شده كه جزو چهره‌هاي كارآزموده در اين عرصه‌ها به شمار مي‌آيند و اين خود از نكات مثبت كابينه دولت يازدهم خواهد بود و مطمئنا مجلس هم راي اعتماد بالايي به اين افراد خوهد داد.
مقيمي با اعلام اينكه اكثر وزراي پيشنهادي دولت يازدهم راي اعتماد مي‌آورند، گفت: ميانگين سني وزراي پيشنهادي كمي بالا است كه البته اين مورد هم نكات مثبت خود را دارد، چراكه تجربيات اين نيروها مي تواند بسيار با ارزش باشد.
وي افزود: از هفته‌ي آينده جلسات مجلس در دو نوبت صبح و عصر براي بررسي صلاحيت كابينه‌ي پيشنهادي آغاز مي شود و اميدواريم بتوانيم به دولت يازدهم كمك كنيم تا در راستاي شعارها و اهداف بيان شده گام بردارد.
اين نماينده مجلس، حضور ۶۰ هيات ديپلماتيك در مراسم تحليف رياست‌ جمهوري را نشانه شكست سياست‌هاي آمريكا و متحدا‌نش در منزوي ساختن ايران دانست.
وي گفت: حضور ميهمانان و سران كشور هاي ديگر در مراسم تحليف رييس جمهوري جديد نشان دهنده فضاي مناسب تعامل با كشورهاي دنيا به رغم تبليغات سوء بود.
نايب رييس كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي افزود: حضور هيات‌هاي ديپلماتيك در ايران، زمينه‌ها و بستر‌هاي مثبتي براي تعميق روابط فراهم كرده و بررسي نقطه‌نظرات و ديدگاه‌هاي طرفين، زمينه‌هاي همكاري را امكان پذير مي‌كند.


منبع : ایرنا

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 20 مرداد 1392 - 23:35
  irani

  حتما یا ضیافت شام دعوتش کردن ......یا اینکه لابی کرده ........ زنگنه رو میگه یا ربیعی رو یا ظریف رو یا .......

  0 0
دیدگاه شما در مورد : روحاني با ارائه ليست پيشنهادي ، قدرت برنامه‌ريزي خود را نشان داد

روحاني با ارائه ليست پيشنهادي ، قدرت برنامه‌ريزي خود را نشان داد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر