صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خطر مرگ در کمین بانوان ورزشکار میاندورودی/تصاویر

بانوان ورزشکار روستای ولوجای شهرستان میاندورود به‌دلیل نداشتن سالن ورزشی مجبور هستند در حاشیه جاده گهرباران پیاده‌روی کنند.

کد خبر : 18311

تاریخ انتشار : 13/11/1393 - 17:28


خطر مرگ در کمین بانوان ورزشکار میاندورودی/تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ وجود یک مکان مناسب برای ورزش کردن مردم را بیش از پیش به این سمت و سو سوق می‌دهد و نبود این امکانات مردم آن منطقه را بی‌تفاوت می‌کند.

با وجود این‌که در ایران اغلب سالن‌ها و زمین‌های ورزشی برای آقایان ساخته می‌‍‌‍‌شود اما توجه به بانوان در زمینه ورزش نیز حائز اهمیت است، چون زن به‌عنوان مادر خانواده اگر دارای سلامت جسمی و روحی باشد این سلامتی و شادابی به فرزند نیز منتقل می‌شود که در نهایت سلامت جامعه را به همراه دارد.


 


http://www.miankhabar.ir/uploads/images/IMG_20150117_141453.jpg


http://www.miankhabar.ir/uploads/images/IMG_20150117_152234.jpg

 

اما گاه نبود مکان ورزشی نیز باعث ورزش نکردن مردان و زنان نمی‌شود که نمونه آن را می‌توان در شهرستان میاندورود مشاهده کرد.

زنان روستای ولوجا هر روز صبح برای پیاده روی از خانه خارج می‌شوند اما به دلیل این‌که سالن ورزشی برای ورزش کردن ندارند مجبور هستند در حاشیه جاده گهرباران اقدام به پیاده روی کنند که در زمان بارندگی و سردی هوا امکان این کار وجود ندارد.

اما با این وجود، زنان این روستا حتی در روزهای سرد از ورزش کردن بیمی ندارند، اما با وجود این عشق و علاقه به ورزش، می‌طلبد مسئولان نیز توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشند.

این زنان برای ورزش کردن خطرات ناشی از حوادث احتمالی در حاشیه جاده گهرباران که به جاده مرگ شهرت یافته است را به جان خریده‌اند که نشان از علاقه شدید آنها به امر ورزش را دارد.

ساخت سالن ورزشی در این روستا حدود پنج سال پیش شروع شده است و امروزه با توجه به این‌که بیشتر کارهای آن انجام شده است اما هنوز مورد بهره‌برداری قرار نگرفته تا ورزشکاران روستای ولوجا بتوانند از آن استفاده کنند.


منبع : میانخبر

 

  

دیدگاه شما در مورد : خطر مرگ در کمین بانوان ورزشکار میاندورودی/تصاویر

خطر مرگ در کمین بانوان ورزشکار میاندورودی/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر