صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شکوه انقلاب در بهشهر – 3

قاطعیت در اجرای فرامین الهی از ویژگی‌های حضرت امام بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: از جمله ویژگی‌های حضرت امام که هم موجب موفقیت، ماندگاری و جهانی شدن ایشان گردید، قاطعیت در اجرای فرامین الهی بود.

کد خبر : 18266

تاریخ انتشار : 11/11/1393 - 11:52


قاطعیت در اجرای فرامین الهی از ویژگی‌های حضرت امام بود

به گزارش خط امید، حجت الاسلام بابایی شنبه 11 بهمن با تبریک فرارسیدن ایام دهه مبارکه فجر و یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:  امام خمینی(ره) از گذشته آمد، در حال زندگی می کرد و نمایانگر آینده بود.

 

وی افزود: علی رغم تدوین کتاب‌ها ، مقالات و تشکیل سمینارها هنوز  بسیاری از  ابعادشخصیتی حضرت امام خمینی(ره) ناشناخته مانده است چراکه ایشان شخصیتی فرامرزی، فراملیتی و فرامذهبی بود  و  اعتقاد جازم به خداوند و تکیه بر ملت سبب گردید تا با گام‌های استوار و آهنین پا به میدان عمل بگذارد و در برابر ظلم و بیدادگری مردانه قد برافرازد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر تصریح کرد: از جمله ویژگی‌های حضرت امام که هم موجب موفقیت، ماندگاری و جهانی شدن ایشان گردید، قاطعیت در اجرای فرامین الهی، خستگی ناپذیری، زهد و پارسایی، سازش ناپذیری، صراحت در گفتار و مهمتر از همه منادی وحدت بودن می باشد.

 

حجت الاسلام بابایی افزود: در باور امام خمینی(ره) عمده دلیل عقب ماندگی ملل اسلامی تفرقه بوده و مادامی که تفرقه باشد دشمن با ایجاد اختلاف از برپایی حکومت اسلامی جلوگیری کرده و با استفاده از اعتقادات کورکورانه مذهبی از اسلام  علیه اسلام استفاده می کند.

 

این مسئول فرهنگی تأکید کرد:  کمتر عرصه‌ای را می توان یافت که حضرت امام(ره) در آن وادی گام نهاده باشند و گوی سبقت از همگنان نربوده و مشعلی تابناک فرا روی آن رهجویان طریق نیفروخته باشد؛ عرفان، فقه، اصول، تفسیر، ادبیات، فلسفه، اخلاق، سیاست و حکومت داری را به خوبی آموخت و توشه راه کرد.

 

بابایی خاطر نشان کرد:  سیاست ایشان ریشه در عرفان داشت و برگرفته از آیات روحبخش الهی بود، بنابراین شناخت و بررسی شخصیت ایشان باید چندجانبه و فراگیر باشد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در پایان با قلمداد کردن پیروزی انقلاب اسلامی ایران به آغاز رهیدگی از یوغ بردگی و حقارت تأکید کرد: انقلابی که با ریخته شدن خون های پاک هزاران شهید به ثمر رسید با لغزش های خود فروختگان داخلی و اربده کشی ایادی کفر از بین نخواهد رفت، چرا که چراغ راه و مشعل فروزان این انقلاب مقدس با دستان باکفایت مقام معظم رهبری(حفظه الله) روشن خواهد ماند و به یاری خداوند به دست صاحب واقعی آن یعنی امام زمان (عج) خواهد رسید.

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : قاطعیت در اجرای فرامین الهی از ویژگی‌های حضرت امام بود

قاطعیت در اجرای فرامین الهی از ویژگی‌های حضرت امام بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر