صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی آمل:

نبی افغانی در آمل دستگیر و دخترک 12 ساله آزاد شد

فرمانده انتظامی آمل گفت: مأموران با شناسایی آدم‎ربا به نام «ح – م» معروف به «نبی افغانی» 26 ساله، رد این فرد را داخل مرغداری مخروبه یکی از روستاهای حومه آمل زدند.

کد خبر : 18265

تاریخ انتشار : 11/11/1393 - 11:11


نبی افغانی در آمل دستگیر و دخترک 12 ساله آزاد شد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، ولی‎الله گنجیان‎مقدم در تشریح جزئیات خبر آزادسازی گروگان ۱۲ ساله، اظهار داشت: در پی دریافت گزارش قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فیرو کارزین از توابع استان فارس، مبنی بر سرقت وجه نقد و آدم‎ربایی دختری ۱۲ ساله به نام سمیه و انتقال وی به یکی از روستاهای حومه شهرستان آمل، موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با دریافت این گزارش، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی را برای شناسایی مخفیگاه آدم‎ربا و رهایی گروگان آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطرنشان کرد: مأموران با شناسایی آدم‎ربا به نام «ح – م» معروف به «نبی افغانی» 26 ساله، رد این فرد را داخل مرغداری مخروبه یکی از روستاهای حومه آمل زدند.

این مسئول بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اطمینان از حضور آدم‎ربا به همراه گروگان ۱۲ ساله در مخفیگاه، در عملیاتی هماهنگ و ضربتی، متهم را دستگیر و گروگان آزاد کردند.

گنجیان‎مقدم در پایان گفت: با دستگیری آدم ربا و تحویل سمیه به خانواده‎اش، متهم در بازجویی‎های پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف کرد و با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : نبی افغانی در آمل دستگیر و دخترک 12 ساله آزاد شد

نبی افغانی در آمل دستگیر و دخترک 12 ساله آزاد شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر