صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر خبر داد:

راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی در بهشهر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر از راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 18204

تاریخ انتشار : 07/11/1393 - 13:25


راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی در بهشهر

محمد تقی صالح طبری در گفتگو با خبرنگار خط امید اظهار داشت: طبق مصوبه قانون پنجم توسعه پزشکان یا باید در بخش خصوصی و یا در بخش دولتی فعالیت کنند که اگر این مصوبه اجرا شود بسیاری از دغدغه‌ها درحوزه جابجایی بیماران از بخش دولتی به خصوصی را نخواهیم داشت.

 

وی در خصوص حضور پزشکان متخصص در بیمارستان های دولتی گفت: اگر ارزش نسبی خدمات در بخش دولتی را ارتقا دهیم جذابیت در بخش دولتی ایجاد می شود تا پزشکان متخصص قانع شوند در بخش دولتی هم حضور پیدا کنند که در این راستا جلسه‌ای را با پزشکان متخصصشهرستان برگزار کردیم تا این عزیزان هم در طرح پزشک خانواده کنند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهرافزود: در اجرای طرح پزشک خانواه شهری و نظام ارجاع بر اساس سرشماری ما 99 هزار نفر در شهرستان جمعیت داریم، اما در حوزه سرشماری الکترونیک این تعداد کمتر از 90 هزار می باشد.

 

صالح طبری خاطرنشان کرد: نزدیک به 74 هزار نفر در شهرستان دارای دفترچه هستند اما حدود 8700 نفر یا فاقد دفترچه و یا برای انتخاب پزشک خانواده و ثبت در سامانه الکترونیک مراجعه نکرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه تعداد پزشکان جهت پوشش جمعیت حوزه شهری ما 31 نفر است ادامه داد: در طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع 25 داروخانه و هفت آزمایشگاه خصوصی و دولتی با ما قرارداد دارند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر گفت: در حال حاضر حق ویزیت پزشک متخصص در مطب 26 هزار تومان است که از این مقدار 19هزار تومان در مطب توسط بیمار پرداخت و هفت هزار تومان هم سهم بیمه می شود، اما دولت تدبیر و امید برنامه‌هایی را در نظر دارد تا پزشک متخصص در مطب فقط مبلغ 2600 تومان را دریافت کند.

 

صالح طبری تصریح کرد: در حال راه اندازی کلینیک ویژه و تخصیصی در شهرستان بهشهر هستیم که عملیات ساختمانی آن آغاز شده و در حال بهسازی و بازسازی ساختمان آن هستیم تا در آینده شاهد کلینیک تخصصی با حضور پزشکان متخصص در شهرستان بهشهر باشیم.

 

وی در خصوص پروژه کشتارگاه صنعتی شرق مازندران گفت: با توجه به عدم عزم جدی در اتمام و تکمیل کشتارگاه دارای پروانه تاسیس شهرداری نکا، پروانه مذکور از سوی دامپزشکی استان ابطال و پروانه تاسیس این کشتارگاه متوسط حسب ضوابط برای زمین واجد شرایط در شهرستان بهشهر صادر شد.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 09 بهمن 1393 - 18:37
  بهشهرانه

  میشناسمش دکتر خوبیه. خدایا این دکتر مهندس مارو حفظش کن.دکتر جون کلینیک ساختی به پرستاراش بگو مهربون تر باشن.

  7 0
دیدگاه شما در مورد : راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی در بهشهر

راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی در بهشهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر