صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
کفاشیان در جمع خبرنگاران:

کی روش را بعد جام جهانی با ولاسکو مقایسه کنید/ تماس های مکرر خلعتبری برای بازگشت به ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خلعتبری برای بازگشت به ایران هر روز تماس می گیرد و رویانیان نیز برای جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده است.

کد خبر : 1817

تاریخ انتشار : 15/05/1392 - 02:35


کی روش را بعد جام جهانی با ولاسکو مقایسه کنید/ تماس های مکرر خلعتبری برای بازگشت به ایران

به گزارش خط امید، علی کفاشیان در حاشیه مراسم تقدیر از تیم ملی والیبال که شب گذشته برگزار شد در خصوص بازی‌های دوستانه تیم ملی گفت: تا آغاز جام جهانی هفت تا هشت بازی دوستانه برای تیم ملی در نظر گرفتیم که شامل کشورهای آفریقا، امریکای جنوبی و اروپا ولی هنوز آن را نهایی نکرده‌ایم.


وی در ادامه افزود: از آبان ماه به بعد وضعیت قطعی تیم‌های صعود کننده به جام جهانی مشخص می‌شود و ما نسبت به آنها شرایط بهتری داریم.


رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص آخرین وضعیت خلعتبری نیز گفت: این بازیکن قراردادی دارد که برای لغو آن و بازگشت به لیگ ایران باید یک میلیون دلار پرداخت کنند و درخواست داده که اگر باشگاهی او را می‌خواهد این هزینه را تأمین کند.


وی تصریح کرد: خلعتبری تنها سه چهار روز وقت دارد و رویانیان نیز برای جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده و فدارسیون نیز اعلام کرده برای حل این مشکل هر کمک غیرمادی انجام می‌دهد.


کفاشیان افزود:  خلعتبری هر روز تماس می‌گیرد و پیگیر این موضوع است و از آنجایی که وضعیت مالی این بازیکن برای تأمین این هزینه مناسب نیست باید برای بازگشت این بازیکن کمک کرد.
 

وی در خصوص ساختمان قبلی کمیته ملی المپیک و فروش آن ارزان‌تر از قیمت واقعی نیز گفت: در گزارش‌های که ما دیدیم خریدار این ساختمان فامیل یکی از اعضای هیئت اجرایی نبوده و قیمتی هم که برای آن تعیین شده براساس نظر کارشناس بوده اما قرار شده این مسئله پیگیری شود.


رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که با تغییر وزارت ورزش آیا فشارها از روی فدراسیون فوتبال کمتر می‌شود گفت: فشارها همیشه از سوی رسانه‌ها بر فدراسیون فوتبال وارد می‌شده و اکنون نیز این رسانه‌ها به دنبال بهانه از فدراسیون هستند.

 

وی در خصوص اظهار نظر سلطانی‌فر مبنی بر اینکه عملکرد ولاسکو از کی‌روش بهتر بوده است گفت: عملکرد کی‌روش را وقتی می توانیم ارزیابی کنیم که رقابت‌های تیم ملی در جام جهانی برگزار شود؛ تیم ملی والیبال در لیگ جهانی خوب عمل کرد و ما آن را تحسین می‌کنیم و امیدواریم تیم ملی نیز در برزیل عملکرد خوبی داشته باشد.


کفاشیان در خصوص اینکه یک مربی ایرانی لیگ‌برتری برای کسب جایگاه سرمربیگری تیم ملی تلاش می کند گفت: قرارداد ما با کی‌روش اخلاقی است و تا پایان جام جهانی اعتبار دارد و جرات هم نداریم به تغییر وی فکر کنیم و هر کس می‌خواهد خود را برای حضور در تیم ملی نشان دهد باید برای آینده کار کند.


وی در پایان در خصوص گزینه روحانی برای حضور در وزارت ورزش نیز گفت: سلطانی‌فر فرد مسلط و آشنا به امور ورزش است و می‌تواند کمک‌های زیادی برای سربلندی ورزش کشور انجام دهد.


منبع : خبرگزاری دانشجو

 

  

دیدگاه شما در مورد : کی روش را بعد جام جهانی با ولاسکو مقایسه کنید/ تماس های مکرر خلعتبری برای بازگشت به ایران

کی روش را بعد جام جهانی با ولاسکو مقایسه کنید/ تماس های مکرر خلعتبری برای بازگشت به ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر